A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Tūrisma nozares pārstāvji Cēsīs diskutēs par tūristu uztveres un uzvedības atšķirībām

Tūrisma nozares pārstāvji Cēsīs diskutēs par tūristu uztveres un uzvedības atšķirībām

2014. gada 23. janvārī plkst.16.00 – 18.00 Cēsu Jaunajā pilī, Pils laukumā 9, Cēsīs, Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centrs sadarbībā ar reģionālajām tūrisma asociācijām organizē diskusiju vakaru „Vietējo un ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirības, to ietekme uz lauku tūrisma biznesu”.

Diskusijai aicināti pieteikties nozares eksperti, tūrisma uzņēmumu vadītāji un reģiona tūrisma un viesmīlības nozarē strādājošie!

Tēmas aktualitāti komentē Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra vadītājs un diskusijas moderators Ēriks Lingebērziņš: „Svarīgs tūrisma attīstības priekšnoteikums ir tūrisma uzņēmēju zināšanas, spēja identificēt dažādiem tūristiem nepieciešamo un piedāvāt to, ko viesis sagaida. Pieaugoša ārvalstu tūristu interese par Latvijas lauku tūrisma produktiem nosaka nepieciešamību ievērot ārvalstu tūristu uztveres un uzvedības atšķirības, to ietekmi uz patērētāju apmierinātību par saņemto pakalpojumu, tādējādi nodrošinot Latvijas kā tūrisma galamērķa konkurētspēju. Šie ir jautājumi, par ko diskutēs Biznesa augstskolas Turība Tūrisma pētniecības centra pārstāvji, nozares eksperti, vietējo tūrisma uzņēmumu vadītāji un reģiona tūrisma un viesmīlības nozarē strādājošie!”

Par dalību pasākumā lūdzam informēt līdz 2014. gada 21. janvārim, rakstot Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiāles vadītājai Gitai Janševicai uz e-pastu: gita.jansevica@turiba.lv vai zvanot pa tālr. 29333810.

Ē. Lingebērziņš informē, ka diskusiju vakari šomēnes notiks arī citviet Latvijā. 21. janvārī nozares pārstāvji diskutēs un dalīsies pieredzē Talsos, savukārt 28. janvārī - Liepājā.

Publicēšanas datums: 2014. gada 21. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt