A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem

Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem

Otrdien, 6. septembrī, viesnīcā "Radisson Blu Daugava Hotel", zālē "Daugava Ballroom" notiks uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) 20 pasaules valstīs darbojas Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības. Lai uzturētu pārstāvniecību nepastarpinātu saikni ar uzņēmējiem, individuāli pārrunājot uzņēmēju intereses ārzemju tirgos, jau 29. reizi tiek rīkotas uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (kontaktbirža).

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Lielbritānijā, Krievijā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā, Nīderlandē, Polijā, Itālijā, Francijā, Japānā, Singapūrā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Ukrainā.

Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā darbiniekiem.

Pieteikšanās dalībai līdz 31. augustam, aizpildot PIETEIKUMA FORMU.

Kontaktbiržas darba laiks ir no pulksten 9.00 – 17.00. Ierašanās atbilstoši iepriekš sastādītam grafikam, kas tiks nosūtīts uz Jūsu e-pasta adresi līdz 2. septembrim.

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Publicēšanas datums: 2016. gada 29. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt