A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Vidzemes koncertzāles 1.stāvā – jauns restorāns

Vidzemes koncertzāles 1.stāvā – jauns restorāns

Vidzemes koncertzāles restorāns Cēsīs guvis jaunu apveidu un jaunu nosaukumu, kam iedvesmu devis kāds literārs darbs. Māksla būt kopā un uzklausīt, tādējādi dziedinot dvēseles rētas – tas ir noveles MoMo vadmotīvs.

Nebūs pārspīlēti teikt, ka maltītes baudīšana patīkamā gaisotnē ir kļuvusi par mūsu kultūras neatņemamu sastāvdaļu. Īpašu gaisotni rada skaists interjers, burvīga mūzika, miers un mājīgums un, protams, gardi ēdieni. Bet vai galvenā nav to cilvēku uzmanība, ar ko esat kopā? Spēja dalīties, spēja sniegt un spēja novērtēt uzmanību. Vārdu sakot, smalkā māksla baudīt dzīvi. Piešķirt dzīvei savu rokrakstu. Piepildīt to ar unikālu saturu. Pieskarties tai ar sirdi.

MoMo radītāji cer, ka cēsnieki sajutīs īpašu gādību un siltu attieksmi pret sevi. Jo viņu sirdis jau labu laiku pieder Cēsīm. Un arī vietējo saimnieku lauku labumi nokļūs taisnā ceļā pie MoMo.

Jaunais restorāns gaidīs cēsniekus un pilsētas viesus uz brokastīm jau no plkst. 10.00 katru rītu! MoMo raiti apkalpos apmeklētājus ikdienas pusdienu reizēs, kad piedāvās dažādas un gardas maltītes.

MoMo iepriecēs nesteidzīgus dzīves baudītājus, un MoMo piepildīs Jūsu vēlmes svētkos. MoMo centīsies netraucēti būt klāt koncertu laikā un gādāt par Jūsu labsajūtu klusu vakaru izskaņā.

Ēdienkartes nosaukumus lasot, kļūst skaidrs, ka restorāna virtuvē saimnieko virtuozs - šefpavārs Ronalds Striguns. Sēņu-kastaņu krēmzupa ar ceptiem garšaugiem, salātu izlase ar Bušē kazas sieru, ceptām ķirbju sēklām, vītinātiem ķiršu tomātiem un bagātīgu rukolas pesto, brieža gaļas tartars rīsu nūdeļu ietvarā ar Šarlotes sīpoliem, kaperiem un pašmāju garšaugiem, pasniegts ar maizes tostu un paipalas olu. Uzkodu sadaļā atradīsiet arī sviestā ceptas reņģes ar burkānu sulā tvaicētiem sīpoliem un dārzeņu biezeni. Vai nav aizraujoši? Pastas, pamatēdieni, deserti, Vīnu karte un visdažādākie dzērieni, par kuru burvību jāpārliecinās katram pašam.

MoMo būs ikvienam, un MoMo būs ar katru, tāpēc ka MoMo mīl cilvēkus un ir uzmanīgs pret viņiem. Tikšanās vietu mainīt nedrīkst – nāc un satiec MoMo!

Darba laiks: 10:00 – 22:00
Adrese: Vidzemes koncertzāle, Raunas iela 12-1, Cēsis
Kontakti: 20663633

Publicēšanas datums: 2015. gada 21. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt