A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » VIRŠI-A atver trešo degvielas uzpildes staciju Cēsīs

VIRŠI-A atver trešo degvielas uzpildes staciju Cēsīs

Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs „VIRŠI-A”, turpinot degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla attīstību visā Latvijā, šodien atver trešo degvielas uzpildes staciju Cēsīs.

Jaunais “Virši-A” DUS Saulrīti atrodas Vaives pagastā, Cēsu novadā, „Piebalgas 99A”. Tā ir modernizēta atbilstoši „VIRŠI-A” zīmola koncepcijai – tajā izveidots jauns un moderns veikals, uzstādīti jaunās paaudzes degvielas sūkņi, labiekārtota apkārtējā teritorija, kā arī izveidota āra atpūtas zona ar galdiņiem un krēsliem. Jaunā DUS atvēršana ir radījusi sešas darbavietas Cēsu novada iedzīvotājiem.

Turpina Jānis Riekstiņš, „VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs: „Viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem ir paplašināt savu darbību visā Latvijā, tai skaitā Vidzemes reģionā, kur vēsturiski atrodamies visilgāk. Tas veiksmīgi tiek īstenots gan modernizējot esošās DUS, gan atverot jaunas stacijas. Līdz ar jaunā DUS iegādāšanos Cēsīs, esam sasnieguši 27 DUS skaitu Vidzemē, kas norāda uz stabilām tirgus pozīcijām šajā reģionā.”

DUS veikala platība ir 65 m2, un tajā ir pieejams plašs pārtikas un auto preču klāsts, uzstādīts jaunākās paaudzes kafijas aparāts, kā arī izveidota zona ar galdiņiem un ērtiem krēsliem, kur klienti var izbaudīt kafiju un ieturēt maltīti.
DUS Saulrīti ir pilna servisa uzpildes stacija, kas strādā 24 stundas diennaktī. Tajā ir pieejams 95 markas benzīns, dīzeļdegviela (DD) un agro dīzeļdegviela (AD) jeb lauksaimniecībā izmantojamā degviela, kā arī auto gāze un mājsaimniecībā izmantojamie gāzes baloni.

Par uzņēmumu
Šogad VIRŠI-A atzīmē 20 gadu jubileju darbībai Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē, kuru laikā uzņēmums ir kļuvis par lielāko un pieredzes bagātāko pašmāju degvielas tirgotāju. Šobrīd VIRŠI-A tīklā ir 54 DUS, no kurām 50 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 360 darbinieki visos Latvijas reģionos.


Publicēšanas datums: 2015. gada 21. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt