A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » VIRŠI-A rīko DUS Cēsis Saulrīti atklāšanas svētkus

VIRŠI-A rīko DUS Cēsis Saulrīti atklāšanas svētkus

Pašmāju degvielas tirgotājs “VIRŠI-A” par godu 55. degvielas uzpildes stacijai, kas atvērta Cēsīs, 23. jūlijā no pulksten 15:00 rīko stacijas atklāšanas svētkus saviem klientiem un partneriem.

Piecdesmit piektā “VIRŠI-A” pilna servisa stacija DUS Cēsis Saulrīti atrodas Vaives pagastā, Cēsu novadā, „Piebalgas 99A”, un kopskaitā tā ir trešā “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacija Cēsīs. Paredzēts, ka DUS Cēsis Saulrīti atklāšanā ar uzrunu piedalīsies Cēsu pašvaldības pārstāvis, uzņēmuma “VIRŠI-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš, kā arī “VIRŠI-A” izpilddirektors Jānis Priedītis.

No pulksten 15:00 DUS Cēsis Saulrīti tiks nodrošinātas arī dažādas aktivitātes un pārsteigumi DUS apmeklētājiem. Pasākuma vadību uzņēmies TV moderators Ģirts Timrots.  Vienlaikus stacijas atklāšanas svētki aizsāks arī gaidāmo Cēsu pilsētas svētku īpašo piedāvājumu, nodrošinot degvielas atlaidi un atlaides veikalos, kas turpināsies visu nedēļas nogali visās “VIRŠI-A” degvielas uzpildes stacijās Cēsīs (DUS Cēsis, DUS Žagarkalns, DUS Cēsis Saulrīti).

DUS Cēsis Saulrīti klientiem ir atvērts jau kopš maija, bet lielākus atvēršanas svētkus ir paredzēts atzīmēt tieši šonedēļ  - Cēsu pilsētas svētku nedēļas ietvaros. Arī šī “VIRŠI-A” DUS ir modernizēta atbilstoši uzņēmuma koncepcijai – tajā izveidots jauns un moderns veikals, uzstādīti jaunās paaudzes degvielas sūkņi, labiekārtota apkārtējā teritorija, kā arī izveidota āra atpūtas zona ar galdiņiem un krēsliem. Jaunā DUS atvēršana radījusi sešas darbavietas Cēsu novada iedzīvotājiem.

Uz DUS Saulrīti atklāšanas svētkiem aicināti arī masu mediju pārstāvji!

Par uzņēmumu
Šogad VIRŠI-A atzīmē 20 gadu jubileju darbībai Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē, kuru laikā uzņēmums ir kļuvis par lielāko un pieredzes bagātāko pašmāju degvielas tirgotāju. Šobrīd VIRŠI-A tīklā ir 55 DUS, no kurām 50 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 360 darbinieki visos Latvijas reģionos.

Papildu informācijai
T.29328043

Publicēšanas datums: 2015. gada 20. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt