A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība » Zīmolu ligzda "Matka" organizē semināru par zīmolvedības noslēpumiem

Zīmolu ligzda "Matka" organizē semināru par zīmolvedības noslēpumiem

Zīmolu ligzda "Matka" 1. un 2. aprīlī aicina uz divu dienu semināru, kurā tiks atklāti zīmolvedības noslēpumi un sniegtas individuālas konsultācijas. Kā iedot savai idejai spēku un vibrāciju, kas atšķir to starp miljoniem citu? Kā iedot tai pareizo vārdu, skanējumu?

Kā veidot zīmes, logotipus, noskaņas? Uz šiem un citiem jautājumiem būs iespējams saņemt atbildes "Matka" zīmolu radību mistērijā.

Seminārs būs piemērots gan tiem, kuri vēl tikai prāto par savu zīmolu, gan tiem, kuri jau tikuši tālu savas idejas īstenošanā, un arī tiem, kuri jau gadiem strādā ar saviem produktiem vai pakalpojumiem un ir nobrieduši pārmaiņām. Aicināti gan ideju autori, gan komandas, gan uzņēmumu vadītāji, gan mārketinga profesionāļi.

Zīmolu radību mistērija palīdzēs izprast, kurp virzās pasaule un pēc kā tā ilgojas; pārnest idejas no sapņu pasaules realitātē. Dalībnieki uzzinās, kā piešķirt savai idejai spēku, un iemācīsies stāstīt stāstus. Ikviens sapratīs, kāda ir viņa patiesā loma zīmola veidošanā. Šī būs iespēja noklausīties, ko saka tie, kas ir izgājuši cauri zīmola radībām. Gan labu, gan sliktu.

Seminārs divās dienās

Pirmā diena paredzēta tam, lai klausītos, iedvesmotos, strādātu, pārdzīvotu un radītu. Otrajā dienā Inese Indāne sniegs individuālas konsultācijas par dalībnieku zīmolu izstrādi. Otrajai dienai pieteikties var tikai tie, kas piedalījušies pirmajā.

«Matka» un Inese Indāne
Zīmolu ligzdas «Matka» darbi: Latgales vēstniecība «Gors», sajūtu dārznieks «Stenders», Latvijas eksporta spēks «Magnetic Latvia», meža šokolāde «NelleUlla», patieso cilvēku uzņēmums «Latvijas piens», dziedošā šūšanas fabrika «Songfields», mājlietas «Munio Home», drosmes tornis «Vells», galma gleznotājs «Anita Sondore», iedvesmojošo zīmolu kustība «The Red Jackets» un citi.

Inese Indāne ir zīmolvede, stāstniece, lektore. Mācījusies stāstu stāstīšanu pie vienas no izcilākajām mūsdienu stāstniecēm un antropoloģēm Dr. Klarisas Pinkolas Estes un šamaņiem Peru džungļos. Vairāk kā 10 gadu strādājusi ar lieliem un maziem Latvijas zīmoliem. Inesei piemīt neparasta skaistuma izjūta, kas var patikt un var arī nepatikt, bet noteikti tiek pamanīta.

Par pieteikšanos

Seminārs notiks 1. un 2. aprīlī Rīgā, Kalnciema kvartālā. Dalības maksa:  pirmajā dienā 197 EUR /otrā diena 147 EUR/  abas dienas kopā 323 EUR. Uz otro dienu var tikt tikai tie, kuri bijuši kādā no New Beginnings pirmajām dienām - februārī vai aprīlī. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās, sūtot e–pastu uz matka@matka.lv.


Publicēšanas datums: 2015. gada 4. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt