A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Uzņēmējdarbība

Arhīvs

Seminārs "Datu nozīme uzņēmējdarbībā"
2019. gada 20. novembris  
Trešdien, 4.decembrī, plkst.14.00 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar kustību Valsts#196 organizē bezmaksas semināru maziem un vidējiem uzņēmumiem par vienu no aktuālākajām tēmām – datiem un to pielietošanu.
Cēsu uzņēmēju forums 2019
2019. gada 11. oktobris  
Piektdien, 29.novembrī, koncertzālē "Cēsis" notiks ikgadējais "Cēsu uzņēmēju forums 2019", ko organizē Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Banku Citadele. Šīgada foruma tēma ir "Cilvēks - veiksmes faktors". Foruma atklāšana paredzēta plkst.10.00.
ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” Nr. 7.1.1.0/15/I/001
2019. gada 6. novembris  
Nodarbinātības valsts aģentūra Cēsu filiāle (NVA) līdz šī gada 19. novembrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.
Sociālās uzņēmējdarbības akselerators “New Door” aicina pieteikties ideju autorus jaunajai akselerācijas programmai
2019. gada 2. oktobris  
Līdz 7. oktobrim tie, kam ir ideja par sociāla uzņēmuma veidošanu, vai arī tie, kas jau šādu uzņēmumu ir izveidojuši, aicināti pieteikties īpašai akselerācijas programmai. To jau piekto reizi realizēs sociālās uzņēmējdarbības akselerators “New Door” ar British Council pārstāvniecības Latvijā atbalstu. Apmācību programma piecu mēnešu garumā būs vērsta tieši uz sociālo uzņēmējdarbību un tās attīstīšanu. Labākās noslēguma prezentācijas autors arī saņems 1000 eiro savas idejas attīstīšanai.
NVA aicina darba devējus līdz 7.oktobrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
2019. gada 30. septembris  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 7.oktobrim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”.
Uzņēmēju pasākumi oktobrī
2019. gada 27. septembris  
Aicinām apmeklēt Cēsīs oktobrī notiekošos pasākumus uzņēmējiem!
Seminārs “Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem”
2019. gada 24. septembris  
Ceturtdien, 10.oktobrī, plkst.10.00 koncertzāles "Cēsis" Izstāžu zālē notiks Datu valsts inspekcijas seminārs “Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem”
Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?
2019. gada 23. septembris  
Valsts kanceleja sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības Rūpniecības Kameru 25.septembrī plkst.14.00 Raunas ielā 4, Cēsīs, aicina apmeklēt diskusiju “Trauksmes celšanas likums: ko tas nozīmē uzņēmējam?"
Eksporta diena Cēsīs. Praktiski soļi līdz eksporta pasūtījumam
2019. gada 6. septembris  
Ceturtdien, 12. septembrī, no plkst.9.00-17.00 Koprades mājā “Skola6”, Cēsīs norisināsies pasākums “Eksporta diena Cēsīs. Praktiski soļi līdz eksporta pasūtījumam”. Pasākumu rīko LIAA Valmieras biznesa inkubators un LIAA eksporta veicināšanas nodaļa.
Seminārs "Veiksmīga komunikācija ar dažādu tipu cilvēkiem"
2019. gada 28. augusts  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona Cēsu nodaļa aicina uzņēmējus 4.septembrī no plkst.15.00 līdz plkst.17.00 Raunas ielā 4, Cēsīs apmeklēt semināru biznesa izaugsmei "Veiksmīga komunikācija ar dažādu tipu cilvēkiem", kas noderēs gan pārdošanā un mārketingā, gan klientu un kolēģu attiecību veidošanai.
LIAA Valmieras biznesa inkubators aicina uz konsultācijām jaunos biznesa ideju autorus un uzņēmējus
2019. gada 5. augusts  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators izziņo 2019. gada rudens uzņemšanu un aicina jaunos uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikties konsultācijām pirms pieteikumu iesniegšanas pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās.
Latvijas novadu gastronomisko iespēju popularizēšana izstādē “Riga Food 2019”
2019. gada 23. jūlijs  
Katram Latvijas novadam ir savs īpašais stāsts, cilvēki, kulinārais mantojums, gastronomiskie labumi, mājražotāju gardumi. Aicinām ar tiem lepoties un prezentēt Baltijas lielākajā pārtikas industrijas izstādē “Riga Food 2019”, kas no 4. līdz 7. septembrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.
Cēsīs un Valmierā darbu turpina starptautisks inovāciju brokeris
2019. gada 7. maijs  
Mazais un vidējais uzņēmēj! Vai tev ir ideja, bet nezini, kur un kā tai rast finansējumu? Vēlies attīstīt savu ideju ārpus Latvijas robežām, meklējot jaunus sadarbības partnerus un noieta tirgus? Aicinām tevi pieteikties uz individuālu konsultāciju ar starptautisku inovāciju brokeri.
Dati. Tas ir vienkārši.
2019. gada 4. aprīlis  
Vienkārši un saprotami par vienu no aktuālākajām tēmām – datiem un to pielietošanu. Bezmaksas pasākums maziem un vidējiem uzņēmumiem.
Pārdod savu ideju starptautiski: sākusies pieteikšanās Creative Business Cup 2019 nacionālajai atlasei
2019. gada 4. aprīlis  
Līdz 14.aprīlim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubators aicina jaunajiem radošo un starpdisciplināro industriju uzņēmējiem pieteikt savu biznesa ideju starptautiskā konkursa Creative Business Cup (CBC) 2019 nacionālajai atlasei. Jau sesto gadu kādam pašmāju inovatīvākajam uzņēmumam būs iespēja Latviju pārstāvēt Dānijā, vairāk nekā 50 pasaules radošāko start-up uzņēmumu konkurencē, cīnoties par investoru uzmanību un naudas balvām.
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 9.aprīlim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
2019. gada 27. marts  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
NVA aicina darba devējus pieteikt darba vietas skolēnu nodarbinātībai vasaras brīvlaikā
2019. gada 18. marts  
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles no šī gada 18.marta līdz 3.aprīlim pieņem darba devēju pieteikumus skolēnu vasaras nodarbinātības pasākuma īstenošanai. Pieteikties darba devējs var, iesniedzot pieteikumu un piedāvāto darba vietu sarakstu tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā viņš plāno nodarbināt skolēnu.
NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai Livonijas darba gadatirgū Valgā
2019. gada 18. marts  
Šī gada 11.aprīlī no plkst.11.00 līdz 14.00 Valgas Kultūras un interešu centrā (Kesk 1, Valga, Igaunija) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Igaunijas bezdarba apdrošināšanas fonda (Eesti Töötukassa) rīkotais Livonijas darba gadatirgus “LIIVIMAA 2019”.
Mācību projekts “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā”
2019. gada 6. marts  
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) piedāvā projektu “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts), kurā mācības tiek nodrošinātas sadarbībā ar mācību centru SIA “Baltijas Datoru akadēmija”.
Cēsnieki veiksmīgi darbojas LIAA Valmieras biznesa inkubatorā
2019. gada 5. marts  
No 2019. gada 1.marta līdz 20.martam atvērta pieteikumu pieņemšana dalībai inkubācijas programmā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatorā.
Iespēja pieteikties jaunu ražošanas ēku būvniecībai un esošo pārbūvei
2019. gada 27. februāris  
Centrālā finanšu un līguma aģentūra ir izsludinājusi projektu konkursu aktivitātē “Atbalsts ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai, 2. kārta.”
No 25.februāra līdz 1.martam pirmo reizi Vidzemē norisināsies Vidzemes Inovāciju nedēļa
2019. gada 28. janvāris  
Šogad pirmo reizi no 25.februāra līdz 1.martam Vidzemē norisināsies “Vidzemes Inovāciju nedēļa 2019”, kuras laikā notiks virkne pasākumu, rosinot esošos un topošos uzņēmējus, darbiniekus, vadītājus saskatīt inovāciju potenciālu savā ikdienā.
Seminārs par bērnu rotaļu laukumiem
2019. gada 14. februāris  
Ceturtdien, 21.februārī, no plkst.10.00 līdz plkst.15.00 koncertzālē "Cēsis" notiks seminārs par bērnu rotaļu laukumu jautājumiem.
“Vidzemes Inovāciju nedēļas” laikā uzņēmēji varēs piedalīties intensīvās biznesa konsultācijās
2019. gada 7. februāris  
“Vidzemes Inovāciju nedēļas” laikā 28.februārī uzņēmējiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties intensīvās biznesa konsultācijās, kuru laikā varēs saņemt uzņēmējdarbības atbalsta organizāciju pārstāvju, pētnieku un zinātnieku padomus dažādu problēmjautājumu un izaicinājumu risināšanai savā biznesā.
NVA aicina darba devējus pieteikties subsidēto darbavietu izveidei
2019. gada 5. februāris  
Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs visā Latvijā līdz šī gada 19. februārim pieņem darba devēju pieteikumus subsidēto darbavietu izveidei Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” (Nr.9.1.1.1/15/I/001) ietvaros. Tā ir iespēja darba devējiem piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus, subsidētajās darbavietās nodarbinot NVA reģistrētos bezdarbniekus.
Vidzemes reģionā darbu uzsāk inovāciju atbalsta speciālists – brokeris
2019. gada 28. janvāris  
Vidzemes uzņēmējiem rast atbildes uz virkni ar ārvalstu tirgiem saistītiem jautājumiem turpmāk palīdzēs inovāciju atbalsta speciālists - brokeris.
NVA aicina darba devējus līdz 15.janvārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
2019. gada 2. janvāris  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst sešus mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
Cēsnieki saņem LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvu
2018. gada 18. decembris  
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 19.decembrim pieteikties vajadzīgo darbinieku
2018. gada 6. decembris  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
Latvijas kopstrādes telpu II mini-forums: Kopā (sa)strādāšanās
2018. gada 22. novembris  
Šī gada 29. novembrī no plkst.11.00-17.00 Cēsu kopstrādes mājā Skola6 norisināsies Latvijas kopstrādes telpu II mini-forums: Kopā (sa)strādāšanās.
Vidzemes kokrūpnieki tirdzniecības misiju ietvaros uzņem Skandināvijas uzņēmējus
2018. gada 22. novembris  
No 21. – 23.novembrim norisinās tirdzniecības misijas, kā ietvaros seši kokrūpniecības nozares uzņēmumi no Vidzemes uzņem pārstāvjus no Skandināvijas valstīm, izmantojot iespēju Vidzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta “Koksne un mēbeles” ietvaros atrast iespējamus sadarbības partnerus savam biznesam.
LIAA izsludina pieteikšanos biznesa forumam par dizaina domāšanu
2018. gada 29. oktobris  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šodien atver pieteikšanos biznesa forumam “Uzņēmums 2.0 I Dizaina domāšana”, kas 21. un 22.novembrī norisināsies Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” (Karlīnes ielā 40).
Uzņēmēj Vidzemē, izmanto iespēju: saņem ES finansējumu un audzini sev darbinieku jau skolas solā!
2018. gada 15. oktobris  
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar uzņēmējiem un profesionālajām izglītības iestādēm īsteno projektu «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos», ko finansiāli atbalsta Eiropas Savienības Sociālais fonds.
Izmaiņas SEB bankas Cēsu filiāles darba laikā
2018. gada 15. oktobris  
SEB bankas Cēsu filiāle informē par pārmaiņām darba laikā, kā arī par jaunām iespējām bankas klientiem.
NVA aicina darba devējus līdz šī gada 23.oktobrim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai
2018. gada 11. oktobris  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
Vēl tikai desmit dienas remigranti var iesniegt projektu pieteikumus savas biznesa idejas īstenošanai Vidzemē
2018. gada 14. septembris  
Vēl desmit dienas remigranti, kuri plāno īstenot savu biznesa ideju kādā no Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībām, aicināti iesniegt savus projektu pieteikumus uzņēmējdarbības projektu konkursam Vidzemē.
Dizaina domāšana radošo industriju izaugsmei Vidzemē
2018. gada 3. septembris  
Vidzemes mazie uzņēmēji un amatnieki aicināti piedalīties dizaina domāšanas darbnīcās 18.septembrī Madonā, LIAA inkubatora telpās (Blaumaņa ielā 3, Madonā), un 27.septembrī Cēsīs, Koprades mājā Skola6 (Lielā Skolas ielā 6, Cēsīs). Darbnīcas laikā būs iespēja praktiski izmēģināt metodes, kas palīdz uzlabot produktu, pakalpojumu vai procesu strādājot radošajās industrijās.
Vidzemē izsludināts projektu konkurss remigrantiem uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai
2018. gada 27. augusts  
Vidzemes plānošanas reģions no 2018. gada 24. augusta līdz 2018. gada 25.septembrim izsludina uzņēmējdarbības projektu konkursu, lai sniegtu finansiālu atbalstu remigrantiem uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai Vidzemē.
LTRK organizē kursus par eksporta attīstību
2018. gada 24. augusts  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa organizē īpašu apmācība kursu uzņēmējiem - Eksporta attīstība, kurā dalībniekiem būs iespēja iegūt zināšanas kā ieviest eksporta stratēģiju savā uzņēmumā, lai panāktu pozitīvu rezultātu.
Uzņēmēji aicināti piedalīties forumā "Latvijas vērtības"
2018. gada 16. augusts  
Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā 22.augustā plkst.12.00 notiks forums “Latvijas vērtības”.
VID organizē seminārus par UIN deklarācijas aizpildīšanu
2018. gada 29. jūnijs  
No šī gada Latvijā ir spēkā nodokļu reforma, kas nesusi būtiskas izmaiņas arī uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) maksātājiem. Lai atgādinātu par izmaiņām un sniegtu atbildes uz uzņēmēju jautājumiem, Valsts ieņēmumu dienests (VID) turpina organizēt bezmaksas seminārus dažādās Latvijas pilsētās.
Aicina jaunos uzņēmējus pieteikties konkursa Creative Business Cup nacionālajai atlasei
2018. gada 14. jūnijs  
Šī gada novembrī Kopenhāgenā jau tradicionāli norisināsies starptautiskais jauno uzņēmēju konkurss Creative Business Cup, kas ik gadu pulcē vairāk nekā 70 dažādu valstu dalībniekus no visas pasaules. Latvijas IT un radošo industriju pārstāvji ir aicināti pieteikt dalību konkursa nacionālajai atlasei līdz 31.jūlijam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.
Seminārs “Kas ir sociālā uzņēmējdarbība?”
2018. gada 30. maijs  
Šī gada 8.jūnijā no plkst.14.00-17.00 LIAA Valmieras biznesa inkubatorā norisināsies seminārs “Kas ir sociālā uzņēmējdarbība?”.
Koprades mājā "SKOLA6" darbojas LIAA Valmieras biznesa inkubatora pārstāvniecība
2018. gada 15. maijs  
Sākot no 2018.gada Koprades mājā Skola6 darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (turpmāk tekstā - LIAA) Valmieras biznesa inkubatora pārstāvniecība, kas atvērta apmeklētājiem katru darba dienu no plkst.8.30 līdz plkst.17.00.
Vidzemes uzņēmējiem iespēja piedalīties izpētes vizītēs pie Latvijas un Igaunijas mēbeļu un koka māju ražotājiem
2018. gada 28. maijs  
Jau otro reizi projekta “Koksne un mēbeles” ietvaros aicinām uzņēmējus piedalīties pieredzes apmaiņas vizītēs koka māju un mēbeļu ražošanas uzņēmumos Latvijā un Igaunijā. Braucienu programma iekļauj izpētes vizītes dažāda mēroga uzņēmumos Vidzemē un Veru (Igaunijā), piedāvājot unikālu iespēju iepazīt to darbības pieredzi, ielūkoties ražotnēs, izzināt pieredzes stāstus no produktu attīstības līdz veiksmīgai uzņēmējdarbībai.
Pasākums jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem "Starta diena"
2018. gada 17. aprīlis  
Ceturtdien, 26.aprīlī, plkst.10.00 Priekuļos, viesnīcā "Tigra" notiks bezmaksas pasākums jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem, kurā varēs iedvesmoties, uzzināt par valsts atbalstu un dibināt noderīgus kontaktus "Starta diena". Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, kuram ir biznesa ideja un vēlme to īstenot, ikviens uzņēmums vecumā līdz 5 gadiem, kas meklē izaugsmes iespējas.
Sociālās uzņēmējdarbības iespējas un priekšrocības "Vidzeme lauž stereotipus"
2018. gada 17. aprīlis  
Vidzemes Uzņēmējdarbības centrs un Latvijas Mākslas akadēmija jau pāris mēnešus īsteno nebijušu iniciatīvu ne tikai Vidzemē, bet visā Latvijā, aktualizējot jautājumu par personu ar invaliditāti nodarbinātību. “Vidzeme lauž stereotipus” ir par stereotipos balstītiem uzskatiem gan uzņēmēju, gan arī pašu personu ar invaliditāti vidū – nereti ne tikai uzņēmēji nespēj iedomāties personu ar invaliditāti kā savu darbinieku, bet arī paši mērķgrupas pārstāvji dzīvo stereotipos un neticībā saviem spēkiem un varēšanai.
LIKTA piedāvā mazo un mikro uzņēmumu apmācības
2018. gada 10. aprīlis  
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) ir uzsākusi projektu “Mazo un mikro komersantu apmācības inovāciju un digitālo tehnoloģiju attīstībai Latvijā” (MMU projekts), kurā mācības tiek nodrošinātas sadarbībā ar mācību centru SIA “Baltijas Datoru akadēmija”.
Piesaki biznesa ideju LIAA Valmieras biznesa inkubatorā līdz 19.martam
2018. gada 7. marts  
Nākamā uzņemšanas komisijas sēde inkubācijas posmā uzņēmumiem, kas nav vecāki par trīs gadiem, būs š.g. 4.aprīlī. Pieteikumu iesniegšana ilgs līdz 19.martam. Savukārt ideju autoriem pirmsinkubācijas posmā, kuri sešu mēnešu laikā var testēt ideju, pētīt tirgu, veikt aprēķinu un modelēt sava biznesa attīstību, pieteikumu iesniegšana ilgs līdz 6.aprīlim.
Aicina uzņēmējus pieteikties praktiskam divu dienu eksporta semināram koksnes un mēbeļu nozarei
2018. gada 23. februāris  
Meklējat veidus, kā attīstīt savu biznesu un rīkus ātrākai eksporta tirgu apgūšanai? Instrumentu loks ir plašs, izmantojiet iespēju un jau šodien piesakieties eksporta semināram, lai izstrādātu rīcības plānu un uzzinātu, kā sākt pārdot ārvalstu tirgos, piesaistot eksporta speciālistus ārpakalpojumā. Koksnes un mēbeļu nozares pārstāvjiem iespēja piedalīties vienā no divu dienu eksporta semināriem, kas norisināsies no 12. - 13. martam Vaimelā (Igaunijā) un no 14. - 15. martam Valmierā.
Cēsu uzņēmēji aicināti piedalīties “Vidzemes Uzņēmēju dienās”
2018. gada 20. februāris  
Cēsu novada uzņēmēji aicināti piedalīties “Vidzemes Uzņēmēju dienas”, ko jau 21.reizi rīko Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un kas pulcē vairāk nekā 250 uzņēmumus. Šogad tās norisināsies 18. un 19.maijā Valmieras kultūras centrā.
Aicinājums Cēsu uzņēmējiem pieteikties semināram "Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontrole uzņēmumā"
2018. gada 16. februāris  
Cēsu novada uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai seminārā "Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu kontrole uzņēmumā". Semināra mērķis ir iepazīstināt nodokļu maksātājus (uzņēmumu vadītājus, grāmatvežus, juristus) ar tiesībām un prasībām VID pārbaužu gadījumos, tādējādi mazinot konfliktus starp VID amatpersonām un uzņēmējiem un veicinot tiesisku vidi. Sniegt nodokļu maksātājiem lietderīgus padomus sakarā ar pārbaudēm un to veidiem, nestandarta situācijām, kā arī par procedūrām saskaņā ar nodokļu likumdošanas prasībām; aktualitātēm, problēmām un risinājumiem.
Paplašināts ALTUM atbalsta saņēmēju loks
2018. gada 8. februāris  
No šī gada februāra būtiski paplašināts saimnieciskās darbības veicēju loks, kas Attīstības finanšu institūcijā ALTUM var saņemt valsts atbalstu uzņēmējdarbības sākšanai vai jauna biznesa projekta finansēšanai. Vienlaikus ir atviegloti aizdevuma atmaksas nosacījumi.
Uzņēmējus aicina aizpildīt aptauju
2018. gada 10. janvāris  
Lai noskaidrotu Vidzemes uzņēmēju viedokli par aktuālajiem informatīvajiem pasākumiem, Vidzemes uzņēmējdarbības centrs (VUC) atkārtoti aicina piedalīties aptaujā. Aptaujas mērķis ir noskaidrot uzņēmēju vajadzības, un pielāgot nākotnē plānoto pasākumu saturu uzņēmēju interesēm.
Cēsu uzņēmumi iegūst LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas
2017. gada 19. decembris  
Valmierā 15.decembrī norisinājās LIAA Valmieras biznesa inkubatora Gada balvas pasniegšanas ceremonija, kurā kopumā tika apbalvoti desmit topošie un jaunie uzņēmēji dažādās nominācijās. Starp balvu ieguvējeim ir divi uzņēmumi no Cēsīm – SIA “Duck Woodworks” un SIA Sociālais uzņēmums “Drošais plecs”.
Dizains koksnes un mēbeļu nozarē – praktisks seminārs uzņēmējdarbības izaugsmei
2017. gada 18. decembris  
Latvijā 18.janvārī un Igaunijā 19.janvārī norisināsies starptautisks mēbeļu un koksnes nozares dizaina praktiskais seminārs “Koka sastapšanās ar dizainu un inovācijām”, kurā aicinām piedalīties nozares profesionāļus un uzņēmējus. Pasākuma mērķis ir parādīt, kā izmantot dizaina pieeju, lai pievienotu vērtību uzņēmēju jau esošiem vai topošiem produktiem.
Aicinām Vidzemes uzņēmējus piedalīties aptaujā par pieejamo informāciju un atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbības jomā
2017. gada 5. decembris  
Lai noskaidrotu Vidzemes uzņēmēju viedokli par aktuālajiem informatīvajiem pasākumiem, Vidzemes uzņēmējdarbības centrs (VUC) aicina piedalīties aptaujā. Aptaujas mērķis ir noskaidrot uzņēmēju vajadzības, un pielāgot nākotnē plānoto pasākumu saturu uzņēmēju interesēm.
Uzņēmējus aicina uz SUPER semināru Valmierā
2017. gada 4. decembris  
Vidzemes plānošanas reģions projekta SUPER ietvaros 13.decembrī Valmierā (Tērbatas ielā 10) organizē darba semināru, kurā interesentiem būs iespēja uzzināt jaunākās attīstības iespējas un idejas resursu efektīvai izmantošanai, lietojot informācijas tehnoloģijas (turpmāk – IT). Diskutēsim par to nozīmi uzņēmēja ikdienā kopā ar Vidzemes Augstskolas pārstāvjiem, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras tehnoloģiju skautiem IKT jomā, IT klastera pārstāvi, SIA ZAAO un citiem progresīviem jomas speciālistiem un entuziastiem.
Iedvesmas pēcpusdiena “Lūst vai plīst” jeb uzņēmējdarbības neveiksmes stāsti
2017. gada 30. novembris  
Piektdien, 8.decembrī plkst.15.00 aicinām ikvienu interesentu uz iedvesmas pēcpusdienu “Lūst vai plīst” jeb uzņēmējdarbības neveiksmes stāstiem Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, Valmierā.
Kursi projektu vadībā sadarbībā ar Lattelecom
2017. gada 24. oktobris  
Lattelecom piedāvā iespēju apmeklēt apmācības kursus, kurus var izmantot gan paši uzņēmumu vadītāji, gan vērtīgākie jūsu darbinieki.
Sadarbojies ar praktikantu un saņem ES finansiālu atbalstu no LDDK
2017. gada 12. oktobris  
LDDK īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu projektu "Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos" (SAM 8.5.1.) - kura mērķis ir īstenot profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu iesaisti uzņēmumos jau mācību procesā maksimāli pietuvināti darba videi, mācoties profesiju.
Informatīvā tikšanās par "Ķīnas-Latvijas iepirkumu tīkla" preču tirdzniecības platformu
2017. gada 5. oktobris  
Šā gada 10.oktobrī un 11.oktobrī, Cēsīs notiks "Ķīnas-Latvijas iepirkumu tīkla" preču tirdzniecības platformas informatīvā tikšanās. Tikšanās laikā uzņēmēji tiks informēti par attīstības un sadarbības iespējām starp Latvijas un Ķīnas uzņēmējiem un par iespējām uzsākt preču realizāciju Ķīnas tirgū. Ķīnas uzņēmēju mērķis ir dot iespēju Latvijas ražotājiem piedāvāt savu produkciju Ķīnas mājsaimniecībām un iedzīvotājiem.
Notiks koksnes hakatons uzņēmējiem, dizaineriem un koksnes nozares interesentiem
2017. gada 3. oktobris  
No 20.oktobra līdz 22.oktobrim “Garage48 Wood” hakatons vedīs mūs brīnumainajā koka pasaulē! “Garage48 Wood” hakatona mērķis ir izveidot reālas lietas no koka, kuras palīdz risināt problēmas kokapstrādē un koka mēbeļu ražošanā. Pasākuma laikā kopā tiks savesti kokapstrādes uzņēmumu pārstāvji, industriālie dizaineri, arhitekti, inženieri, galdnieki, kā arī šo nozaru studenti un citi kokapstrādes burvji. Ļaujies radošumam un izgudrotāja priekam no maza izmēra dizaina elementiem līdz pat mēbelei, koka mājas detaļai vai reālas ēkas maketam.
Forums "Valsts atbalsta biznesu" Valmierā
2017. gada 28. septembris  
Trešdien, 11.oktobrī, plkst.10.00 Valmierā, Vadu ielā 3 notiks Forums "Valsts atbalsta biznesu".
Piesakies sociālās uzņēmējdarbības akseleratora ‘New Door Riga’ jaunās sezonas programmai
2017. gada 14. septembris  
Starptautiskais sociālās uzņēmējdarbības akselerators ‘New Door Riga’ sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomi aicina sociālā biznesa ideju autorus pieteikties akseleratora jaunās sezonas programmai. Tā ir iespēja jaunuzņēmumiem sociālās iniciatīvas pārvērst biznesā – iegūt vērtīgu pieredzi, konsultēties ar zinošiem nozares ekspertiem un ārzemju mentoriem. Pretendenti aicināti pieteikties programmas pirmajai atlases kārtai līdz 2017.gada 1.oktobrim.
Seminārs uzņēmējiem "Kā restartēt pārdošanu un palielināt uzņēmuma ienākumus"
2017. gada 8. septembris  
Ceturtdien, 21.septembrī, plkst.14.00 Cēsu Vēstures un Mākslas muzeja Konferenču zālē notiks seminārs uzņēmējiem "Kā restartēt pārdošanu un palielināt uzņēmuma ienākumus"
NVA aicina pieteikties “Apmācībai pie darba devēja”
2017. gada 6. septembris  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) turpina pieņemt darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir bezdarbnieka praktiskā apmācība, kas ilgst 6 mēnešus: darba devējs pats sagatavo sev vajadzīgo speciālistu, saņemot no NVA dotāciju.
Biznesa ideju konkurss "Ideju kauss 2017"
2017. gada 31. augusts  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina pieteikt biznesa idejas konkursam "Biznesa kauss 2017".
Valmieras biznesa inkubators veicina biznesa vidi reģionā
2017. gada 29. augusts  
Kopš pagājušā gada rudens Valmierā aktīvi darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators, kur visu šo periodu noris aktīva darbība, tādējādi veicinot biznesa vidi reģionā.
VIAA programma "Apvārsnis 2020" aicina iesniegt pieteikumus
2017. gada 29. augusts  
Valsts izglītības attīstības aģentūras programmas “Apvārsnis 2020” Nacionālais kontaktpunkts aicina uzņēmējus iesniegt projekta pieteikumus programmas rudens uzsaukumā aktivitātē “Mazo un vidējo uzņēmumu instruments”.
Produkta attīstība sadarbībā ar pētniekiem un zinātniekiem
2017. gada 21. augusts  
Vidzemes plānošanas reģions aicina uzņēmumus uz diskusiju “Produkta attīstība sadarbībā ar pētniekiem un zinātniekiem”, kas norisināsies šī gada 25.augustā Hotel “WOLMAR”, Tērbatas iela 16A, Valmierā no plkst.9.30.
Komersantiem pieejams atbalsts jaunu produktu attīstībai
2017. gada 16. augusts  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) maziem un vidējiem komersantiem atbalstu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstībai nodrošina inovāciju vaučeru programmas ietvaros. Šis ir viens no veidiem kā LIAA atbalsta inovatīvu ieceru īstenošanu, kopīgi veicinot Latvijas tautsaimniecības izaugsmi.
Atvērta pieteikšanās pasākuma "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" dalībnieku reģistrā
2017. gada 9. jūnijs  
Labklājības ministrija 2017.gada 8.jūnijā uzsāka iesniegumu pieņemšanu dalībai Eiropas Sociālā fonda projektā Nr. 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai".
Aicinām Rīgas ielas namu īpašniekus pieteikties 90% NĪN atlaidei
2017. gada 30. maijs  
Lai mazinātu Rīgas ielas pārbūves radīto slogu uzņēmējiem, Cēsu novada dome pieņēmusi lēmumu piemērot nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atlaidi īpašniekiem, kuru īpašumi pieguļ remontdarbu veikšanas vietai. Nodokļa atvieglojums piešķirams par laika periodu, kurā pašvaldība faktiski veic ielu (ceļu) pārbūvi un, ja tas nav īsāks par trīs kalendāriem mēnešiem pēc kārtas.
Konference "Talantu piesaiste"
2017. gada 16. maijs  
Trešdien, 24.maijā, plkst.14.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" norisināsies konference par talantu piesaisti organizācijām, reģioniem un pilsētām "Talantu piesaiste".
Bezmaksas konsultācijas darba drošības jautājumos
2017. gada 25. maijs  
LDDK sadarbībā ar Valsts Darba inspekciju (VDI), Eiropas sociālā fonda (ESF) projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros, piedāvā darba devējiem saņemt bezmaksas konsultācijas darba drošības jautājumus.
Vidzemes reģiona vakanču gadatirgus
2017. gada 9. maijs  
Ceturtdien, 11.maijā, plkst.10.00 Vidzemes koncertzāles "Cēsis" vestibilā notiks Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vidzemes reģiona Vakanču gadatirgus.
Atklātais seminārs “Sagatavojies eksportam, izmantojot digitālā mārketinga priekšrocības!”
2017. gada 26. aprīlis  
Ceturtdien, 18.maijā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, Valmierā notiks atklātais seminārs “Sagatavojies eksportam, izmantojot digitālā mārketinga priekšrocības!”. Semināra sāksies plkst.9.30, noslēgsies plkst.15.15.
Aicina apmeklēt semināru "Aktualitātes darba tiesību jomā"
2017. gada 30. marts  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa aicina uz semināru “Aktualitātes darba tiesību jomā” 19.aprīlī no plkst.13.00 līdz plkst.16.00 viesnīcā “Wolmar” Tērbatas ielā 16a, Valmierā.
Cēsīs notika Finanšu izglītības nedēļas pasākumi
2017. gada 29. marts  
Šogad piekto gadu Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar partneriem rīko Finanšu izglītības nedēļu 2017 (FIN 2017). Tā notiek no 27.marta līdz 2.aprīlim vienlaikus ar citviet pasaulē organizētiem finanšu pratības pasākumiem – Child and Youth Finance International (CYFI) 6.Globālo naudas nedēļu (Global Money Week) un 3.Eiropas finanšu nedēļu, ko rīko Eiropas Banku federācija.
Aicina pieteikties biznesa apmācībām
2017. gada 23. marts  
Šobrīd katram uzņēmumam, iestādei un privātpersonai ir unikāla iespēja pieteikties četriem aktuāliem apmācību cikliem, kuriem šobrīd ir pieejams programmas “Biznesa uzrāviens” līdzfinansējums.
Seminārs uzņēmējiem par mārketingu
2017. gada 20. marts  
Piektdien, 31.martā, plkst.13.00 Koprades mājā "SKOLA6" notiks seminārs uzņēmējiem par mārketingu, tā nozīmi uzņēmējdarbībā, mārketinga stratēģijas posmiem un citiem ar mārketingu saistītiem jautājumiem.
Tuvojas „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2017”
2017. gada 17. februāris  
Tuvojoties pavasarim sākas gatavošanās „Vidzemes uzņēmēju dienām 2017” – gada lielākajam pasākumam reģionā, kas šogad 19.maijā un 20.maijā norisināsies Valmieras centrā. Tas notiks jau 20.reizi. Katru gadu izstādei tiek noteikta īpaša tematika, un 2017.gadā tā būs „Uzņēmējs – Vidzemes lepnums”.
Valmieras biznesa inkubators
2017. gada 13. februāris  
Valmierā, Purva ielā 12A kopš 2017.g.sākuma darbojas Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.
Seminārs "Kā izvēlēties piemērotāko līgumu darba izpildei?"
2017. gada 26. janvāris  
Ceturtdien, 9.februārī, plkst.14.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā Cēsu ielā 4 LTRK Vidzemes nodaļa organizē semināru "Kā izvēlēties piemērotāko līgumu darba izpildei?".
Biznesa forums Liepājā par mašīnbūvi un metālapstrādi Latvijā
2017. gada 11. janvāris  
Latvijas investīciju un attīstības aģentūra, sadarbībā ar Liepājas pilsētas domi un Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes asociāciju, organizē biznesa forumu “Mašīnbūve un metālapstrāde Latvijā – viens solis līdz ekselencei.” Forums norisināsies 2017.gada 2.februārī Liepājas Valsts tehnikumā, Adrese: Liepāja, Ventspils iela 51.
Informatīvs seminārs par reģistrēšanos un atbalsta saņemšanas iespējām ESF projektā “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”
2017. gada 10. janvāris  
Trešdien, 25.janvārī, plkst.10.00 Cēsu Pieaugušo izglītības centrā Raunas ielā 4 notiks informatīvs seminārs par reģistrēšanos un atbalsta saņemšanas iespējām ESF projektā “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”.
CFLA izsludina projektu atlasi par ES fondu atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos; aicina vērot semināra tiešraidi
2016. gada 15. decembris  
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi Ekonomikas ministrijas sagatavotajā Eiropas Savienības (ES) fondu programmā par Kohēzijas fonda (KF) atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos. Kopumā šim mērķim pieejamais KF finansējums ir 32,5 miljoni eiro.
2017.gadā darbību uzsāk Valmieras biznesa inkubators
2016. gada 1. decembris  
Valmieras biznesa inkubatorā būs iespēja novada uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem saņemt atbalstu biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai.
Forums “Atbalsts uzņēmējiem” Smiltenē
2016. gada 23. novembris  
Šā gada 1. decembrī Smiltenē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum aicina Vidzemes reģiona komersantus uz forumu “Atbalsts uzņēmējiem”. Pasākuma laikā tiks sniegta visaptveroša informācija par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto valsts atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.
Cēsīs norisināsies uzņēmēju forums
2016. gada 7. novembris  
Novembra nogalē, 25.novembrī, jau ceturto gadu norisināsies Cēsu uzņēmēju forums, kas notiks Vidzemes koncertzālē “Cēsis”. Uzņēmēju forumā tiksies novada un apkārtnes uzņēmēji, lai pārrunātu uzņēmējdarbības attīstības tendences reģionā un Latvijā. Īpaša uzmanība šogad tiks pievērsta radošuma veicināšanai industrijās.
Cēsu uzņēmēji aizvada tikšanos ar LTRK valdes priekšsēdētāju Jāni Endziņu
2016. gada 27. oktobris  
Otrdien, 25.oktobrī, biedrība Cēsu Uzņēmēju klubs, Cēsu novada pašvaldība un Cēsu novada uzņēmēji kopā ar LTRK Valmieras nodaļu tikās ar LTRK valdes priekšsēdētāju Jāni Endziņu.
Seminārs "Kur paliek nauda, kāpēc mēs nepelnām?"
2016. gada 25. oktobris  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa aicina uz semināru "Kur paliek nauda, kāpēc mēs nepelnām?" 10.novembrī plkst.14.00 Valmieras integrētās bibliotēkas 1.stāva zālē, Cēsu ielā 4, Valmierā.
ALTUM rīko biznesa uzsācēju gadatirgu Alojā
2016. gada 25. oktobris  
Attīstības finanšu institūcija ALTUM Vidzemes reģiona jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem 2.novembrī Alojā rīko bezmaksas informatīvu pasākumu "Atbalsta gadatirgus biznesa uzsācējiem”.
Konkursā “Cēsīs var” apbalvo sešas jaunās uzņēmējas
2016. gada 14. oktobris  
Sešu jauno Cēsu uzņēmēju piecas biznesa idejas ceturtdien, 13.oktobrī, tika godinātas biznesa ideju konkursa “Cēsīs Var” finālā koprades mājā “Skola6”.
Sākusies pieteikšanās reģionālo biznesa ideju konkursam “Biznesa ekspresis”
2016. gada 13. oktobris  
No 26. septembra sākas pieteikšanās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajam reģionālo biznesa ideju konkursam “Biznesa ekspresis”. Konkursa mērķis ir atrast un pilnveidot labākās biznesa idejas visas Latvijas ietvaros, tādējādi sekmējot uzņēmējdarbības attīstību reģionos un veicinot interesi par uzņēmējdarbību kopumā.
Darba devējiem NVA piedāvā iespēju ar ES finansiālu atbalstu nodarbināt jauniešus
2016. gada 13. oktobris  
Darba devējiem Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā iespēju ar Eiropas Savienības (ES) finansiālu atbalstu nodarbināt savos uzņēmumos vai organizācijās jauniešus. Daudzi jaunieši bezdarbnieki, NVA pasākumu ietvaros iegūstot darba pieredzi pie darba devēja un apliecinot savas dotības un profesionālās spējas, vēlāk kļūst par vērtīgu ieguvumu uzņēmumam.
Biznesa ideju konkursa fināls
2016. gada 12. oktobris  
Ceturtdien, 13.oktobrī, plkst.15.00 Koprades mājā "Skola6" notiks biznesa ideju konkursa "Cēsīs var!" fināls. Sešas jaunas uzņēmējas, izmantojot Koprades mājas "Skola6" piedāvāto atbalstu, ir izlolojušas sešas biznesa idejas un ir gatavas ar tām iepazīstināt plašāku sabiedrību.
Seminārs par Eksporta iespējām, riskiem un finansēm
2016. gada 4. oktobris  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes nodaļa organizē semināru "EKSPORTS – IESPĒJAS, JURIDISKIE RISKI, FINANSES" 13.oktobrī, no plkst.10.00 - 12.00, Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāva zāle (217.telpa), Cēsu ielā 4, Valmierā.
Apmācības par projektu vadību uzņēmējiem
2016. gada 4. oktobris  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) Vidzemes nodaļa organizē apmācības "PROJEKTU VADĪBA" 20.oktobrī no plkst.10.00 - 16.30, LTRK Vidzemes nodaļā, Stacijas iela 26, Valmierā.
Cēsu puses tūrisma uzņēmēju rudens sanākšana Liepas muižā
2016. gada 22. septembris  
Trešdien, 28.septembrī plkst.10:00 Liepas muižā tūrisma uzņēmēji un ikviens interesents aicināti uz semināru par viesmīlības un gastronomijas tēmām.
LTRK seminārs "Datu aizsardzības aktualitātes un darba aizsardzība"
2016. gada 15. septembris  
Personu datu aizsardzības jautājumi paliek arvien aktuālāki uzņēmējdarbībā ieviešot dažādus IT risinājumus un pārceļot dažādus iekšējos procesus elektroniskā vidē. Ar jaunās Eiropas Savienības datu aizsardzības regulas pieņemšanu, ka stāsies spēkā 2018. gada vidū, tiek pastiprināti un vienlaikus vienādoti datu apstrādes noteikumi visā ES. Saskaņā ar jauno regulējumu, sankcijas par datu apstrādes pārkāpumiem varēs sasniegt pat 20.milj EUR vai 4% no pasaules apgrozījuma. Tādēļ, lai vēstu uzmanību šiem jautājumiem un dotu iespēju uzņēmējiem sagatavoties jaunās Regulas noteikumiem, seminārā ir paredzēts dod vispārīgu ieskatu datu aizsardzības jautājumos.
Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem
2016. gada 29. augusts  
Otrdien, 6. septembrī, viesnīcā "Radisson Blu Daugava Hotel", zālē "Daugava Ballroom" notiks uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem.
LRTK seminārs "Padomi un aktualitātes publiskajos iepirkumos"
2016. gada 22. augusts  
Informatīvs seminārs par publiskajiem iepirkumiem
Cēsīs durvis ver plašākais verandu un paviljonu dārzs Latvijā
2016. gada 25. jūlijs  
Šonedēļ Cēsīs pie SIA “EKO Invest” biroja Valmieras ielā 20A tiek atklāts stiklaverandas.lv paraugu dārzs – plašākā verandu un paviljonu āra ekspozīcija Latvijā.
Latvijas sociālo uzņēmēju veiksmes stāsti sarunu festivālā „LAMPA”
2016. gada 28. jūnijs  
„Reach for Change” kopā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju sarunu festivāla „LAMPA” ietvaros rīkos vispusēju diskusiju par sociālo uzņēmējdarbību un tās nepieciešamību sabiedrībai, papildinot to ar spilgtākajiem veiksmes stāstiem. Diskusijas mērķis ir arī iedrošināt plašāku auditoriju ideju un viedokļu apmaiņai, veicinot sociālās uzņēmējdarbības attīstību Latvijā. Uz tikšanos jau 1. jūlijā plkst. 14.00 Cēsu pilsētas parkā, teltī „Spuldze”!
Uzņēmēji un pašvaldību speciālisti seminārā iepazīst atbalsta iespējas biznesa attīstībai
2016. gada 16. jūnijs  
Otrdien, 14. jūnijā, Cēsīs notika Vidzemes plānošanas reģiona Vidzemes uzņēmējdarbības centra organizēts seminārs esošajiem un topošajiem uzņēmējiem un pašvaldību speciālistiem “Atbalsta instrumenti un iespējas uzņēmējdarbības attīstībai”. Seminārs notika koprades mājā SKOLA6, kur jau ierasti pulcējas uzņēmēji, lai realizētu savas ieceres un saņemtu atbalstu. Arī šoreiz sanākušos pulcēja aktuāls temats, ko pierādīja labs apmeklējums – seminārā piedalījās vairāk nekā 50 cilvēki.
Aicina uzņēmējus izveidot subsidēto darba vietu un saņemt ESF līdzfinansējumu
2016. gada 7. jūnijs  
Darba devēji var piesaistīt savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus un saņemt Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansējumu, veidojot subsidētās darba vietas Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētajiem bezdarbniekiem, kuri bez darba ir ilgāk nekā gadu vai kuru vecums ir virs 55 gadiem.
Dizaina darbnīca un lekcijas Cēsīs, RTU filiālē un Koprades mājā Skola6
2016. gada 26. maijs  
Piektdien, 10.jūnijā, Radošās darbības nedēļas radi! laikā Koprades māja Skola6, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle un RTU Design Factory aicina uz Funkcionālo dizaina dienu. Tās ietvaros interesenti aicināti piedalīties dizaina darbnīcā, kur izmantojot dizaina domāšanas metodes, būs iespēja izstrādāt funkcionālu produktu, kā arī apmeklēt lekcijas par dizaina nozīmi produkta izveides procesā, tehnoloģiju attīstību un ideju cikliem.
Cēsis pārstāvēta uzņēmējdarbības izstādē Vācijā
2016. gada 27. maijs  
No 20.maija līdz 22.maijam Cēsu Tūrisma informācijas centrs kopā ar Cēsu novada uzņēmējiem - Kampenuss Furniture, EkoLight, Duck Woodwork un Lauretta Candles piedalījās Cēsu sadraudzības pilsētas Ahimas dažādu nozaru izstādē "Achimer Fachausstellung".
VPR aicina uz bezmaksas semināru “Atbalsta instrumenti un iespējas uzņēmējdarbības attīstībai”
2016. gada 27. maijs  
Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) Vidzemes uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar koprades māju SKOLA6 organizēs informatīvu bezmaksas semināru esošajiem un topošajiem uzņēmējiem un pašvaldību speciālistiem ar mērķi informēt par aktuālajiem atbalsta instrumentiem un programmām uzņēmējdarbības veicināšanai. Seminārs notiks 14.jūnijā Cēsīs.
Piesakies biznesa ideju konkursam "Cēsīs Var!"
2016. gada 27. aprīlis  
Koprades māja Skola6 sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību izsludina konkursu jaunām biznesa idejām - "Cēsīs Var!"
Seminārs uzņēmējiem par digitālas reklāmas iespējām jaunu klientu piesaistīšanā
2016. gada 11. aprīlis  
Cēsu novada uzņēmēji 21.aprīlī plkst.13.00, Pils ielā 9, Muzeja konferenču zālē, 3.st. aicināti apmeklēt semināru "Populārākas digitālas reklāmas iespējas jaunu klientu piesaistīšanā".
Cept maizi mierīgi
2016. gada 5. aprīlis  
Cēsu vecpilsētā, Rīgas ielā 18, durvis vērusi ceptuve “Cēsu maize”.
Seminārs par interneta rīkiem uzņēmējiem
2016. gada 29. marts  
Ceturtdien, 14. aprīlī, plkst.10.00 – 15.00, Valmieras Integrētās bibliotēkas 2. stāva zālē, Cēsu ielā 4, Valmierā notiks seminārs uzņēmējiem "Interneta rīki - efektīvi, praktiski un iedarbīgi instrumenti".
Seminārs uzņēmējiem par drošu datu pārvaldību
2016. gada 23. marts  
Otrdien, 5.aprīlī, Cēsu Jaunajā pilī mazā un vidējā sektora uzņēmēji aicināti uz semināru, lai iegūtu informāciju par drošas digitālās vides un datorprogrammu licencētu izmantošanu, kā arī uzņēmuma datu drošas pārvaldības nozīmīgumu. Seminārā informēs par problemātikas aktualitāti, veiktajiem pasākumiem tās risināšanā un nākotnes iespējām, kas garantēs aizsardzību uzņēmumam.
Seminārs par atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai
2016. gada 17. marts  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Vidzemes nodaļa aicina uz semināru "Atbalsta instrumenti uzņēmējdarbībai, kas notiks 31.martā no plkst.13.00 līdz plkst.15.30 Valmieras Integrētās bibliotēkas 2. stāva zālē, Cēsu ielā 4, Valmierā.
Seminārs Cēsu novada uzņēmējiem par uzņēmuma procesu efektivitātes uzlabošanu
2016. gada 7. marts  
Trešdien, 16.martā, plkst.13.00 Cēsu Jaunās pils semināru zālē notiks seminārs par uzņēmuma procesu efektivitātes uzlabošanu.
Apmācības uzņēmējiem par investīcijām un tirgus segmenta izveidi
2016. gada 22. februāris  
Divu dienu apmācības „MVU DARBĪBAS UZSĀKŠANA, INVESTĪCIJU PIESAISTE UN TIRGUS SEGMENTA IZVEIDE”. Mērķauditorija: topošie un jaunie uzņēmēji, grāmatveži, vadītāji, visi interesenti, kuri apsver domu kļūt par veiksmīgu biznesa haizivi!
“Zvaigznes grāmatnīca” Cēsīs – Latvijas Labākais tirgotājs 2015
2016. gada 15. februāris  
SIA "Apgāds Zvaigzne ABC" Cēsīs esošā "Zvaigznes grāmatnīca" saņēmusi galveno apbalvojumu konkursā "Latvijas Labākais tirgotājs 2015".
Izsludināts grantu konkurss „Dari Cēsīm”
2016. gada 3. februāris  
Jau trešo gadu pēc kārtas norisināsies Cēsu novada pašvaldības grantu konkurss “Dari Cēsīm”. Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai rīcībai un atbalstīt iniciatīvas, kas balstītas mākslā un kultūrā, digitālajās un radošajās industrijas, kā arī nodrošina jaunu darba vietu radīšanu, jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu. Atbalstītas tiek arī sociālās uzņēmējdarbības biznesa idejas, pie nosacījuma, ka tiek radītas darba vietas īpašām personu grupām.
Seminārs "Cilvēkkapitāla vadība uzņēmumā"
2016. gada 8. februāris  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Vidzemes nodaļa aicina uz semināru "Cilvēkkapitāla vadība uzņēmumā", kas notiks š.g. 25. februārī no 13:00 – 16:00, LTRK Vidzemes nodaļas telpās, Stacijas ielā 26, Valmierā.
Optikas salonu tīkls „Metropole” ar bankas Citadele atbalstu Cēsīs atvēris jau otro veikalu
2016. gada 21. janvāris  
Rēķinoties ar augošo optikas pakalpojumu pieprasījumu, Latvijā lielākais reģionālo optikas salonu tīkls „Metropole” Cēsu pilsētā atvēris jau otro veikalu. Ar bankas Citadele kredītlīdzekļu atbalstu 156 000 eiro apmērā pērn ir atvērti arī divi jauni veikali Rīgā un Dobelē. Tādējādi uzņēmuma optikas salonu skaits Latvijā ir paplašinājies līdz 26 veikaliem 19 Latvijas pilsētās.
Atvērto durvju dienas jaunā servisa centrā
2016. gada 21. janvāris  
Jauns Cēsu uzņēmums SIA "4Forest" servisa centrs 21. un 22.janvārī plkst.10.00 rīko atvērto durvju dienas.
Seminārs uzņēmējiem "No stratēģijas līdz efektīviem rezultātiem"
2016. gada 11. janvāris  
Ceturtdien, 21.janvārī, no plkst.11.00 – 16.00 „No stratēģijas līdz efektīviem rezultātiem“. Semināru vadīs eksperti no SIA „Ernst & Young Baltic”. Semināra laikā Jūs tiksiet iepazīstināti ar uzņēmumu stratēģiju veidiem, stratēģiju izstrādes metodēm un Jums būs iespēja praktiski izmantot stratēģijas izstrādes metodes.
EIS Group Latvija meklē programmētājus darbam Cēsīs vai Valmierā
2015. gada 21. decembris  
Decembrī notikušajā Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) 17. gadskārtējā konferencē nosauktie dati liecina, ka Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozare attīstās ļoti strauji. Pēc LIKTA prezidentes Signes Bāliņas teiktā, 2014.gadā, salīdzinot ar iepriekšējo, par 22% audzis eksports, izveidojušies 470 jauni IKT uzņēmumi, to kopējam skaitam sasniedzot 5534, par 3200 cilvēkiem audzis nozarē strādājošo skaits, kopumā nodarbinot 26 600 speciālistus.
Notiks seminārs par e-komercijas tendencēm 2016.gadā
2015. gada 3. decembris  
Trešdien, 9.decembrī, Vidzemes plānošanas reģiona ES fondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs sadarbībā ar Valmieras biznesa un inovāciju inkubatoru aicina uz bezmaksas semināru "E-komercijas tendences 2016.gadā".
Noskaidroti uzvarētāji "Gada uzņēmējs 2015" nominācijās
2015. gada 30. novembris  
Piektdien, 27.novembrī, Vidzemes koncertzālē "Cēsis" norisinājās "Cēsu uzņēmēju forums 2015", kurā piedalījās ap 150 Cēsu, Cēsu apkārtnes un Latvijas uzņēmēji. Šī gada foruma tēma bija "Kādi izaicinājumi sagaida uzņēmējus nākotnē?". Lektori stāstīja par jaunākajām biznesa vadības pieejām, par nākotnes darbiniekiem un nākotnes darba vietām.
Uzņēmējus aicina piedalīties Bērzkroga tirdziņā
2015. gada 24. novembris  
Priekuļu novadā Bērzkroga krustojumā – vietā, kas jau no seniem laikiem pulcējusi tuvus un tālus tirgotājus – 5. decembrī notiks Bērzkroga tirdziņa atklāšana.
Cēsu Uzņēmēju forums 2015
2015. gada 23. novembris  
Piektdien, 27.novembrī, plkst.10.00 Vidzemes koncertzālē „Cēsis” notiks ikgadējais pasākums uzņēmējiem „Cēsu Uzņēmēju forums 2015”.
Investējot 350000 eiro, Cēsīs atklāj "Wash & Drive" tīkla auto mazgātavu
2015. gada 23. novembris  
Investējot 350 tūkstošus eiro, Apšu ielā 10, Cēsīs, blakus lielveikalam Mego, ekspluatācijā nodota Vidzemē otrā "Wash & Drive" tīkla diennakts pašapkalpošanās automazgātava.
Seminārs "Biznesa inteliģence mūsdienu uzņēmuma vadītāja ceļvedis"
2015. gada 20. novembris  
Ceturtdien, 26. novembrī, no plkst.15.00 – 17.00, LTRK Vidzemes nodaļas telpās, Stacijas ielā 26, Valmierā notiks seminārs "Biznesa inteliģence mūsdienu uzņēmuma vadītāja ceļvedis".
Seminārs "No stratēģijas līdz efektīvam rezultātam"
2015. gada 20. novembris  
Ceturtdien, 3. decembrī, no plkst.11.00 – 16.00, viesnīcā „Wolmar“, Tērbatas ielā 16a, Valmierā notiks seminārs "No stratēģijas līdz efektīvam rezultātam".
Veselīgu produktu veikals meklē sadarbības partnerus bijušajā Cēsu rajonā
2015. gada 11. novembris  
Drīzumā Cēsīs tiks atvērts Latvijā ražotu un veselīgu produktu veikals “Ķimene”. Tas atradīsies Rīgas ielā 18 ar ieeju no Lielās Skolas ielas. „Ķimenes atklāšanas svētki” paredzēti 21.novembrī visas dienas garumā.
Seminārs „Starptautiskās reklāmas paņēmieni un mārketings"
2015. gada 2. novembris  
Aicinām apmeklēt semināru „Starptautiskās reklāmas paņēmieni un mārketings” 10.novembrī, otrdien, LTRK Vidzemes nodaļas telpās, Stacijas ielā 26, Valmierā, plkst.13.00
Starptautiskais uzņēmējdarbības forums
2015. gada 23. oktobris  
Ceturtdien, 29. oktobrī, Rēzeknē, Latgales koncertzālē GORS notiks Starptautiskais uzņēmējdarbības forums. Dalība tajā bezmaksas.
LIAA aicina piedalītes kontaktbiržā
2015. gada 19. oktobris  
Aicinām piedalīties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā pasākumā „Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem” (kontaktbirža), kas notiks šī gada 26. oktobrī Rīgā, viesnīcā „Radisson Blu Hotel Latvija”!
Biznesa risinājumu un kontaktu gadatirgus "Expo biznesam 2015"
2015. gada 9. oktobris  
Trešo gadu pēc kārtas 28.oktobrī notiks uzņēmumu zinību diena EXPO BIZNESAM, kas ir lielākais biznesa risinājumu un kontaktu gadatirgus Latvijā. Notikums 2014. gadā Rīgā pulcināja gandrīs 1500 uzņēmumu un organizāciju vadītājus un vadošos speciālistus no visas Latvijas, lai iepazītos ar inovatīviem biznesa vadības risinājumiem, kā arī veidotu lietišķus sadarbības kontaktus starp organizācijām.
CFLA izsludina projektu atlasi sociālās uzņēmējdarbības atbalstam
2015. gada 29. septembris  
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir izsludinājusi ierobežotu atlasi Eiropas Sociālā fonda projektam “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”. Tā mērķis ir noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem.
CLICK bezmaksas seminārs maziem uzņēmējiem
2015. gada 8. septembris  
Ceturtdien, 17.septembrī, Microsoft Latvija birojā, Zaļajā ielā 1, Rīgā, DPA sadarbībā ar Microsoft Latvija aicina Jūs apmeklēt semināru CLICK, kurā varēsiet uzzināt par efektīvākajām biznesa tehnoloģijām, programmatūru un datu drošību mazajā biznesā.
Notiks amatnieku biedrības pirmā kopsapulce
2015. gada 2. septembris  
Trešdien, 23.septembrī, plkst.18.00 Cēsu Jaunās pils konferenču zālē notiks amatnieku biedrības pirmā kopsapulce
Cēsīs norisināsies izaicinošs seminārs uzņēmējiem
2015. gada 31. augusts  
Cēsis, Ruckas muižā, 17. un 18. septembrī notiks nebijis, inovatīvs seminārs uzņēmējiem "New beginnings", kura laikā sniegs zināšanas par pasaules līmeņa apzinātu un ilgtspējīgu zīmolu izveidi un attīstību, kā arī cita veida pieeju biznesam, kas nes sabiedrībai pievienoto vērtību.
Jauno uzņēmēju un līderu konference "Uzrāviens"
2015. gada 24. augusts  
Otrdien, 11.septembrī, L.Skolas ielā 6 notiks Junior Chamber International rīkotā konfernece "Uzrāviens" par uzņēmēju veiksmes stāstiem un pieredzējušu mentoru atziņām.
Seminārs-diskusija par atbildīgu biznesu un godīgu tirdzniecību
2015. gada 17. augusts  
Ceturtdien, 27. augustā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ārlietu ministriju un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu aicina Valmieras un reģiona uzņēmējus uz bezmaksas semināru – diskusiju par atbildīgu biznesu un godīgu tirdzniecību.
Notiks seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai"
2015. gada 22. jūlijs  
6.augustā Cēsīs notiks seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotais atbalsts, CFLA un ALTUM“
Vidzemes koncertzāles 1.stāvā – jauns restorāns
2015. gada 21. jūlijs  
Vidzemes koncertzāles restorāns Cēsīs guvis jaunu apveidu un jaunu nosaukumu, kam iedvesmu devis kāds literārs darbs. Māksla būt kopā un uzklausīt, tādējādi dziedinot dvēseles rētas – tas ir noveles MoMo vadmotīvs.
VIRŠI-A rīko DUS Cēsis Saulrīti atklāšanas svētkus
2015. gada 20. jūlijs  
Pašmāju degvielas tirgotājs “VIRŠI-A” par godu 55. degvielas uzpildes stacijai, kas atvērta Cēsīs, 23. jūlijā no pulksten 15:00 rīko stacijas atklāšanas svētkus saviem klientiem un partneriem.
Cēsīs būvēs Vidzemē pirmo “Wash & Drive” tīkla automazgātavu
2015. gada 13. jūlijs  
Investējot 350 tūkstošus eiro, Apšu ielā 10, Cēsīs, blakus lielveikalam Mego, tiek būvēta Vidzemē pirmā "Wash & Drive" tīkla pašapkalpošanās automazgātava. Paredzams, ka tā tiks atklāta septembrī.
Monitoringa programma 2015
2015. gada 9. jūlijs  
Iespēja un piedāvājums jauniem uzņēmumiem (vecums līdz 5 gadiem)
Uzmanību! Aicinām uz tikšanos ar LIAA pārstāvi par EEN.
2015. gada 10. jūnijs  
15.06. plkst. 11:00 Domē aicinām Uzņēmējus uz tikšanos ar LIAA pārstāvi.
Biznesa Ekspresis
2015. gada 10. jūnijs  
Maija izskaņā startē jauns ideju konkurss Biznesa ekspresis
Apmācība pie darba devēja
2015. gada 3. jūnijs  
Šī gada 26.maijā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsāk darba devēju pieteikumu pieņemšanu dalībai pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Vajadzīgā darbinieka apmācīšanai NVA filiālēs visā Latvijā var pieteikties komersanti, pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumi, izņemot politiskās partijas, ārstniecības iestādes, kā arī izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana.
Pārrobežu sadarbības programmas un Erasmus+
2015. gada 3. jūnijs  
Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014. - 2020.gadam: PĀRROBEŽU SADARBĪBAS PROGRAMMAS UN ERASMUS+
Uzņēmēji plāno sadarbību ar Cēsu profesionālo vidusskolu
2015. gada 28. maijs  
Trešdien, 27.maijā, Vidzemes reģiona un Cēsu novada uzņēmēji tikās Cēsu Profesionālās vidusskolas jaunajā mācību korpusā, lai iepazītos ar jaunajām vidusskolas darbnīcu telpām.
VIRŠI-A atver trešo degvielas uzpildes staciju Cēsīs
2015. gada 21. maijs  
Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs „VIRŠI-A”, turpinot degvielas uzpildes staciju (DUS) tīkla attīstību visā Latvijā, šodien atver trešo degvielas uzpildes staciju Cēsīs.
Uzņēmēji aicināti iepazīties ar Cēsu Profesionālo vidusskolu
2015. gada 21. maijs  
Vidzemes reģiona un Cēsu novada uzņēmēji 27.05. plkst.15.00 tiek aicināti iepazīties ar jaunajām Cēsu Profesionālās vidusskolas darbnīcu telpām un tikties ar skolas vadību Cēsīs, Valmieras ielā 19.
LTRK individuālās konsultācijas
2015. gada 30. maijs  
LTRK aicina uzņēmējus uz biznesa sadarbības kontakttirgu un individuālajām attīstības konsultācijām.
Amatnieki aicināti piedalīties “Baltica 2015” amata meistaru gadatirgū
2015. gada 15. maijs  
Festivāls „Baltica” ir Baltijas tautām vai valstīm nozīmīgs notikums, kas demonstrē tradicionālās kultūras vērtības - dziesmas, instrumentālo mūziku, stāstījumus, rotaļas, dejas, kā arī tautas lietišķo mākslu, amatniecību, un citas tradicionālās kultūras vai mākslas izpausmes formas. „Baltica” kopš 1987.gada ik gadu pēc kārtas notiek Lietuvā, Latvijā vai Igaunijā. Šogad festivāls Latvijā notiek 10.reizi.
Seminārs par pirmajiem soļiem uzņēmējdarbības uzsākšanā.
2015. gada 11. maijs  
Lai informētu par nosacījumiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un dotu stimulu realizēt savas idejas, Vidzemes plānošanas reģions (turpmāk - VPR) rīko semināru „Pirmie soļi uzņēmējdarbībā”, kas notiks ceturtdien, 28.maijā Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, Gaujas ielā 1. Semināru vadīs ekonomikas doktore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Finanšu un grāmatvedības institūta direktore, kā arī vairāku ekonomikas grāmatu autore Ingūna Leibus.
06.05. semināra „Dažādu finansējuma avotu piesaiste biznesam” materiāli
2015. gada 7. maijs  
Pieejami semināra prezentācijas materiāli
Vidzemē uzsācis darbu ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs; iedzīvotāji aicināti konsultēties par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām
2015. gada 21. aprīlis  
2015. gada marta beigās uz Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) ES struktūrfondu informācijas centra bāzes tika izveidota jauna struktūrvienība – VPR ES struktūrfondu informācijas un uzņēmējdarbības centrs. Tā darbības mērķis ir nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai reģionā, sadarbojoties ar iestādēm un organizācijām, kas piedāvā dažāda veida atbalstu uzņēmējiem.
Aicina lauku jauniešus uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātei
2015. gada 20. aprīlis  
SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Cēsu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”. Pasākums Cēsu nodaļā tiek īstenots ceturto gadu, aktivitātes mērķis – lauku jauniešu aktivizēšana, kompetenču attīstība un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbībā un sabiedriskajā dzīvē. Pasākuma ietvaros jaunieši tiks apmācīti apzināt ideju, to analizēt, izstrādāt attīstības plānu, tiks informēti par iespējām piesaistīt ES Lauku attīstības plāna finansējumu.
Seminārs jaunajiem uzņēmējiem "Dari Cēsīm!"
2015. gada 15. aprīlis  
Trešdien, 22.aprīlī, plkst.15.00 jaunie un topošie uzņēmēji aicināti uz semināru "Dari Cēsīm!", kurā stāstīs par: • Biznesa plāna sagatavošana; • Grantu programmu atbalsts; • Finansējuma iegūšana idejas īstenošanai; • Pašvaldības atbalsta iespējas.
Vidzemes biznesa sadarbības kontakttirgus
2015. gada 9. aprīlis  
Piektdien, 24.aprīlī, no plkst.12.00 līdz plkst.15.00 Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora (VBII) telpās notiks pirmais Vidzemes reģionā organizētais biznesa sadarbības kontakttirgus, kuru veido biedrība “Latvijas Biznesa Konsultantu Asociācija” sadarbībā ar VBII.
Vidzemes vērtība: izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”
2015. gada 25. marts  
Maijs katru gadu iezīmējas ar gada aktīvās daļas sākumu – daba atplaukst, sākās dārza darbi, vasaras darbu un aktivitāšu plānošanu, noslēdzas viens gada posms un sākas nākamais. Ikgadēji tieši maijā notiek arī Vidzemē lielākā izstāde – gadatirgus: „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”, kas šogad norisināsies 15.-16.maijā, Valmieras Kultūras centrā.
Profesores Tatjanas Volkovas 27.03. Semināra materiāli
2015. gada 30. marts  
27.marta semināra „Globālās ekonomikas attīstības tendences un to ietekme uz uzņēmumu vadīšanu". Lektore - Prof., Dr. Tatjana Volkova (Banku augstskola) materiāli
Konkurence un sadarbība. Kas jāzina uzņēmējiem?
2015. gada 23. marts  
Seminārs uzņēmējiem sadarbībā ar Konkurences padomi 25.03. plkst 15:00 Biznesa inkubatora "Magnus telpās"
Izstāde Expo 60 Pleskavā.
2015. gada 20. marts  
Cēsu uzņēmēji tiek laipni aicināti uz izstādi "Expo 60" Pleskavā š.g. 20.-22.maijā
E-komercijas seminārs šā gada 25.martā
2015. gada 19. marts  
Uzņēmēji! Ir iespēja apmeklēt bezmaksas semināru par e-komercijas aktualitātēm.
Vācijas Tautsaimniecības balva Latvijā 2015. Aicinām pieteikties uzņēmējus!
2015. gada 12. marts  
Jau 17. reizi Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera pasniegs Vācijas Tautsaimniecības balvu Latvijā. Jūtamies pagodināti, ka Vācijas vēstniece Latvijā Andrea Viktorīnas k-dze atkārtoti ir šīs balvas patronese. Šīgada balvas devīze - “Panākumi jaunos tirgos” – ir AHK izvēlēta ar mērķi izcelt un godināt veiksmīgākos Latvijas uzņēmumus.
Enerģijas taupīšanas sacensības uzņēmumiem!
2015. gada 4. marts  
SIA “EKODOMA” aicina mazos un vidējos uzņēmumus piedalīties starptautiskās sacensībās.
Zīmolu ligzda "Matka" organizē semināru par zīmolvedības noslēpumiem
2015. gada 4. marts  
Zīmolu ligzda "Matka" 1. un 2. aprīlī aicina uz divu dienu semināru, kurā tiks atklāti zīmolvedības noslēpumi un sniegtas individuālas konsultācijas.
Cēsu novada pašvaldība izsludina grantu konkursu „Dari Cēsīm”
2015. gada 23. februāris  
No 1.marta līdz 30.novembrim jau otro gadu pēc kārtas norisināsies Cēsu novada pašvaldības grantu konkurss “Dari Cēsīm”.
Biznesa inkubatora akcija - darba vieta mēnesi bez maksas
2015. gada 13. februāris  
Biznesa inkubators "Magnus" piedāvā izmantot akciju - vienu mēnesi bez maksas izmēģināt labi aprīkotu darba vietu Pļavas ielā 3a.
NVA aicina darba devējus piedāvāt darba vietas jauniešiem pirmās darba pieredzes iegūšanai
2015. gada 9. februāris  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad īsteno Jauniešu garantijas atbalsta pasākumu "Pirmā darba pieredze jaunietim" un aicina darba devējus - komersantus, pašnodarbinātas personas, kā arī biedrības vai nodibinājumus - piedāvāt darba vietas jauniešiem ar profesionālo vai augstāko izglītību. Darba devējs, pieņemot darbā jaunieti, saņem Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansiālu atbalstu un gūst iespēju piesaistīt savam uzņēmumam jaunu, izglītotu un perspektīvu darbinieku. Šogad Jauniešu garantijas atbalsta pasākumā “Pirmā darba pieredze jaunietim” plānots izveidot 522 darba vietas.
Seminārs "Dalība starptautiskā izstādē: izklaides brauciens vai nozīmīgs mārketinga instruments jūsu biznesam?"
2015. gada 29. janvāris  
Aicinām Latvijas uzņēmējus, kas ir pieteikušies vai plāno pieteikties dalībai kādā no LIAA organizētajiem nacionālajiem stendiem, kā arī citus interesentus apmeklēt semināru, lai paplašinātu savu izpratni par dalības starptautiskās izstādēs nozīmi biznesa attīstības veicināšanā.
Domes Attīstības nodaļas tikšanās ar Novada uzņēmējiem.
2015. gada 19. janvāris  
š.g. 22.01. plkst. 15:00 Cēsu novada dome aicina uz tikšanos Cēsu novada uzņēmējus, lai informētu par pašvaldībai pieejamajām Jaunajām attīstības programmām, kuras saistītas ar Uzņēmējdarbības attīstības veicināšanu novadā.
Durvis ver pārsteidzošākais Vīna bārs Cēsu pusē
2015. gada 14. janvāris  
Ceturtdien, 15.janvārī, plkst. 12.00 tieši īsu brīdi pirms grupas „Big Al & The Jokers” publiskās uzstāšanās 2015.gadā Vidzemes koncertzāles 6.stāvā durvis ver pārsteidzošākais Vīna bārs Cēsu pusē.
Latvijas uzņēmēju tirdzniecības misija Belfāstā, Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē
2015. gada 5. janvāris  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā uz Belfāstu, kas notiks 2015. gada 23.-25. februārī Latvijas Republikas vēstnieka Lielbritānijā Andra Teikmaņa vizītes ietvaros Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē.
Seminārs "Biznesa iespējas Francijas tirgū, izplatīšanas kanāli un sadarbības partneru atrašana"
2014. gada 18. decembris  
Semināra mērķis ir informēt Latvijas uzņēmējus, dizainerus, dizaina preču, mēbeļu un pārtikas ražotājus, kā arī kosmētikas ražotājus un citus interesentus par biznesa iespējām Francijas tirgū.
Seminārs “Vietas mārketings darbaspēka un investīciju piesaistei, izmantojot ģeomātikas rīkus”.
2014. gada 8. decembris  
Seminārs sniegs iespēju pašvaldību speciālistiem, uzņēmējiem un citiem interesentiem apgūt praktiskas zināšanas par to, kā pareizi īstenot stratēģisku vietas zīmolvedību un mārketingu, kādas iespējas sniedz dažādi ģeomātiskie rīki un IT risinājumi, un kā šīs iespējas izmantot ikdienas darbā, piesaistot teritorijai investīciju un cilvēkresursus.
Biznesa forumā Cēsīs diskutēs par veiksmīgas uzņēmējdarbības faktoriem
2014. gada 27. novembris  
Šā gada 4. decembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus, uzņēmējdarbības iesācējus, kā arī citus biznesa vides pārstāvjus uz gada lielāko un nozīmīgāko uzņēmējdarbībai veltīto pasākumu – LIAA Biznesa forumu. Šogad forumā pieredzējuši ārvalstu un vietējie eksperti prezentēs savas idejas, kā strauji attīstīt biznesu, domāt ārpus rāmjiem un ieviest pārmaiņas tradicionālajās biznesa metodēs, kā arī diskutēs par dizaina, inovācijas un mārketinga lomu uzņēmējdarbībā un par to, kā piesaistīt investīcijas un uzsākt veiksmīgu uzņēmējdarbību.
Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) 2 dienu kursi Cilvēkresursu vadībā.
2014. gada 26. novembris  
Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) 2 dienu kursi "Divpusējā un trīspusējā sociālā dialoga veidošanā un cilvēkresursu vadībā".
20.novembrī 12:00 Biznesa inkubatorā "Magnus" Seminārs "Personības attīstība - labākas prezentācijas iespējas"
2014. gada 14. novembris  
Seminārā būs iespējams dzirdēt lektoru Lauras Kecko un Margaritas Ževakas stāstījumu par prezentācijas prasmēm un prezentācijas veidošanu.
Biznesa ideju konkurss „CĒSĪS VAR!” jau piekto reizi!
2014. gada 22. oktobris  
Šogad jau piekto reizi notiks Cēsu biznesa inkubatora Magnus rīkotais biznesa ideju konkurs „Cēsīs var!”, lai atbalstītu Vidzemes reģiona aktīvākos iedzīvotājus, iespējamos nākamos uzņēmējus. Konkursa mērķis ir stimulēt jaunos uzņēmējus attīstīt savas biznesa idejas.
Informatīvs seminārs tiem, kuri vēlas rīkoties
2014. gada 28. oktobris  
Ja Tev ir interese par uzņēmējdarbību, tad šī informācija domāta tieši Tev. 6.novembrī plkst.15.30 – 16.30 Cēsīs, Piebalgas ielā 3-106. aud.(RTU Cēsu filiālē) RTU Cēsu filiāle sadarbībā ar Karjeras centru organizē informatīvo semināru par uzņēmējdarbības uzsākšanu un Cēsu Studentu biznesa inkubatoru un tā sniegtajām iespējām.
Vidzemes uzņēmējiem iespēja tikties ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēvicu
2014. gada 15. oktobris  
Valmierā, 2014.gada 23.oktobrī plkst. 11:00, viesnīcā „Wolmar” tiek rīkota uzņēmēju tikšanās ar Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēvicu. Pēc tikšanās plkst. 15:00 uzņēmējiem būs iespēja apmeklēt semināru „7 veiksmīgu cilvēku paradumi” no FranklinCovey Latvia.
LTRK Vidzemes reģiona gada biedru sanāksme
2014. gada 7. oktobris  
Valmierā, 2014.gada 9.oktobrī tiek rīkota ikgadējā Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Vidzemes reģiona biedru sanāksme, kuras laikā notiek plaša informācijas apmaiņa starp uzņēmējiem, pašvaldībām, sadarbības partneriem par uzņēmējdarbībai aktuālām tēmām.
9 forumi 9 pilsētās par aktuālajām atbalsta programmām uzņēmējiem. Pirmais - 18. septembrī Cēsīs
2014. gada 8. septembris  
Laikā no šā gada septembra līdz decembrim Ekonomikas ministrija aicina komersantus uz forumiem „Atbalsts uzņēmējiem”, kas notiks 9 Latvijas pilsētās – Cēsīs, Valmierā, Ogrē, Gulbenē, Rēzeknē, Bauskā, Aizkrauklē, Liepājā un Daugavpilī.
Livonijas vakanču gadatirgus 2014
2014. gada 20. augusts  
27.septembrī Valgā notiks "Livonijas vakanču gadatirgus 2014" uz kuri tiek uzaicināti Latvijas darba devēji
Iespēja pieteikties uz izstādi „Anuga 2015”
2014. gada 12. augusts  
Sākusies pieteikšanās uz vietām Latvijas kopstendos izstādē „Anuga 2015”. Izstāde „Anuga 2015” norisināsies 2015.gada 10.-15.oktobrī Ķelnē, Vācijā. Kopējā izstādes platība ir 284,000 kv.m. 2013.gadā izstādi apmeklēja ap 154,462 apmeklētāju no 187 pasaules valstīm.
Iespēja pieteikties līdzfinansējumam mārketinga aktivitātēm
2014. gada 8. augusts  
Šī gada 1.augustā darbību uzsāk nākamā Praktiskās Mārketinga Akadēmijas (PMA) veidotā atbalsta programma. Savu dalību programmā joprojām var pieteikt uzņēmumi, kas vēlas pretendēt uz līdzfinansējuma saņemšanu mārketinga aktivitātēm.
Sākas pieteikšanās dalībai kopstendā izstādē „Prodexpo 2015”
2014. gada 6. augusts  
Izsludināta pieteikšanās uz vietām Latvijas kopstendos izstādē „Prodexpo 2015”, kura norisināsies 2015.gada 9.-13.februārī Ekspocentrā, Maskavā, Krievijā.
Aicina uzņēmējus pašvaldībā iesniegt kontaktinformāciju
2014. gada 29. jūlijs  
Aicinām Cēsu novada uzņēmējus (juridiskās personas), kuri līdz š.g. 1. jūlijam vēl nav paziņojuši savu elektroniskā pasta adresi saziņai ar nodokļu administrāciju, iesniegt iesniegumu ar nepieciešamo informāciju Cēsu novada iedzīvotāju apkalpošanas centrā vai Finanšu nodaļā.
Mazajiem un vidējiem uzņēmumiem ALTUM pieejamas plašākas valsts atbalsta iespējas
2014. gada 23. jūlijs  
Tuvākajā laikā mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, kas sava biznesa attīstībai finansējumu aizņemsies ALTUM īstenotajā MVU izaugsmes aizdevumu programmā, būs iespējams saņemt aizdevuma procentu maksājumu subsīdijas un garantijas
Vispasaules Cēsnieku dienas - uzņēmējiem
2014. gada 8. jūlijs  
Labam uzņēmējam vienmēr ir jābūt informētam par jaunākajiem sasniegumiem un potenciālu tehnoloģijās, jāizprot komandas vadīšanas principi, jāmāk sastrādāties ar dažāda tipa cilvēkiem un jāprot pārstāvēt sevi gan pārdošanas procesos gan aizstāvoties. Vispasaules Cēsnieku dienās no 21.07.-25.07. tiek piedāvāts semināru cikls, kurā jebkurš Cēsu vai citu novadu uzņēmējs spēs atrasts sev interesējošu tēmu. Tādēļ aicinām Jūs jau laicīgi iepazīties ar piedāvātajiem bezmaksas semināriem, kurus varat apmeklēt paši vai Jūsu darbinieki
LUAC nodrošina 50% finansējumu uzņēmumu dalībai izstādē Riga Food 2014
2014. gada 27. jūnijs  
Šobrīd uzņēmumi meklē jaunas iespējas kā sevi pilnveidot un realizēt tirgū. Kā viena no iespējām, ko uzņēmumi labprāt izmanto, ir dalība dažādās izstādēs, tajā skaitā, Riga Food 2014. Atsaucoties uz vairākkārtējiem zvaniem un izvērtējot pastiprināto interesi, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs izskatījis iespēju piešķirt tiem uzņēmumiem, kas iepriekšējā izstādē nav piedalījušies, 50% finansējumu izstādes stenda laukuma nomai.
Plašākas mikrokredītu saņemšanas iespējas ALTUM
2014. gada 19. jūnijs  
Sākot no šī gada augusta uzņēmējiem būs vēl plašākas iespējas saņemt mikrokredītu VAS "Latvijas Attīstības finanšu institūcijā Altum" (ALTUM). Atbilstoši Ministru kabinetā apstiprinātiem noteikumu grozījumiem, no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) un valsts budžeta līdzekļiem mikrokreditēšanai ALTUM būs pieejami papildu 3,5 miljoni eiro, kas tiks piešķirti līdz 2015.gada novembrim.
5. jūnijā darbu sāk konferences viesnīca Tigra un restorāns Eifrata
2014. gada 4. jūnijs  
Pašā vasaras ieskaņā tikai dažus kilometrus no Gaujas Nacionālā parka un 2 kilometrus no Cēsīm 5. jūnijā atklāta konferences viesnīca Tigra un restorāns Eifrata, bet oficiālā atklāšana notiks 18. jūnijā.
Iespēja jauniešiem un pieaugušajiem apgūt zināšanas, lai kļūtu par uzņēmējiem
2014. gada 26. maijs  
Ar "Latvia Invent" atbalstu tiek uzsākta pieteikumu pieņemšana no jauniešiem un pieaugušajiem līdz 40 g.v., kas vēlas apgūt visu nepieciešamo, lai kļūtu par veiksmīgiem uzņēmējiem.
DARI CĒSĪM
2014. gada 15. maijs  
No 16.maija līdz 16.jūnijam visi pretendenti, kas atbilst konkursa nolikumam, ir aicināti iesniegt savus pieteikumus grantu konkursam „DARI CĒSĪM”, ko organizē Cēsu novada pašvaldība. Konkursa kopējais grantu fonds EUR 9000. Viena projekta īstenošanai maksimāli var saņemt grantu EUR 3000 apmērā. Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai rīcībai un atbalstīt radošas iniciatīvas, kas balstītas mākslā un kultūrā, risina sociālos jautājumus un atbilst ilgtspējīgas uzņēmējda
Sākas pieteikšanās jauno uzņēmēju TV sacensībām “Firmas noslēpums”
2014. gada 14. maijs  
No pirmdienas, 12. maija, sākas pieteikšanās jauno uzņēmēju televīzijas sacensībām "Firmas noslēpums", ko organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Konkursa mērķis ir veicināt jaunu, konkurētspējīgu uzņēmumu rašanos, tādēļ aicināti pieteikties visi, kuriem ir idejas un vēlme tās attīstīt. Pārliecinošākais sacensību dalībnieks iegūs 15 000 eiro savas biznesa idejas realizācijai. Galveno balvu nodrošina SEB banka.
Cēsu novada mājražotāju un sīkražotāju dalība izstādē Riga Food 2014
2014. gada 8. maijs  
Arī šogad Cēsu novada mājražotājiem vai sīkražorājiem ir iespēja pieteikties izstādei „Riga Food 2014”, kas norisināsies no 4. līdz 7.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8. Jau otro gadu Latvijas uzņēmumi būs pārstāvēti ne tikai atsevišķos uzņēmumu stendos, bet arī četros Latvijas reģionu – Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales kopstendos, kuri šogad būs divreiz lielāki nekā pagājušajā gadā - 120 m2 + 120 m2.
Aicina piedalīties uzņēmēju delegācijā uz Krieviju
2014. gada 28. aprīlis  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Krievijas Federācijā Astras Kurmes vizītē Stavropolē un Mineraļnije Vodi, Krievijā, 2014. gada 2.-5. jūnijā!
Kā strādāt, lai uzņēmums nebankrotētu pēc 7.5 gadiem? – Cēsīs darba devējiem būs iespēja to noskaidrot jau aprīlī
2014. gada 7. aprīlis  
Kultūras pasākumu vadītāja vakance Līgatnes novadā
2014. gada 3. aprīlis  
Līgatnes novada dome aicina pieteikties vakancei - Kultūras pasākumu vadītājs/-a
Cēsīs notiks „Uzņēmēja gēna meisterklase” uzņēmumu izaugsmei
2014. gada 24. marts  
26.martā Cēsīs notiks “Uzņēmēja gēna meistarklase”, kuru rīko Swedbank Business Network sadarbībā ar ACADEMIA, Latvijas attīstības finanšu institūciju ALTUM un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK). Meistarklase balstās uz ASV atzītākā biznesa mentora Džeja Eibrahama (Joe Abraham) izstrādātās formulas biznesa izaugsmei atbilstoši 4 uzņēmēja gēna pamattipiem - BOSI (Būvētājs, Oportūnists, Speciālists, Inovators), un tās dalībnieki varēs izzināt savu uzņēmēja gēnu un atklāt tā ietekmi uz biznesu. “Uzņēmēja gēna meisterklasi” vadīs BOSI Baltijas reģiona vadītājs Jānis Skrūzkalns.
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Cēsu nodaļa meklē kolēģi
2014. gada 3. marts  
CFLA Vidzemes reģiona nodaļas meklē kolēģi uz Eiropas Savienības fondu infrastruktūras projektu departamenta Vidzemes reģiona nodaļas vecākā/-ās referenta/-es ierēdņa amata vietu (uz nenoteiktu laiku) (darba vieta Cēsīs).
Skaistumkopšanas bizness, lai atgrieztos mājās
2014. gada 1. marts  
Jebkuru sievieti saista skaistumkopšana, norāda sestdien, 1.martā, Rīgas ielā 4 atklātā limfas stimulācijas masāžas salona „Figura line” īpašniece un dibinātāja Diāna Stūre, vienlaikus atzīstot, ka sāktais bizness rosina domas par atgriešanos Cēsīs ar ģimeni.
Pirmais uzņēmums Cēsīs šogad ieguvis CrefoCert sertifikātu
2014. gada 26. februāris  
Cēsīs šogad pirmo CrefoCert Zelta klases sertifikātu ieguvis SIA „M.E.LAT-LUX”, tādējādi apliecinot izcilus maksātspējas rādītājus, kuriem atbilst tikai 1,5% Latvijas uzņēmumu. Investējot peļņu attīstībā, uzņēmums veiksmīgi uzlabo sniegtos pakalpojumus klientiem un sadarbojas ar partneriem Baltijas valstīs un citviet Eiropā.
Uzņēmēju ērtībai - pamatkapitāla pārreģistrāciju eiro var veikt Valsts vienotajā klientu apkalpošanas centrā Valmierā
2014. gada 20. februāris  
Latvijai pievienojoties eirozonai, stājās spēkā Komerclikuma grozījumi, kas nosaka to, ka visiem komersantiem līdz 2016.gada 30.jūnijam ir jāveic pamatkapitāla pārreģistrācija eiro. Šīs izmaiņas ir jāreģistrē Uzņēmumu reģistrā. Lai to paveiktu, Valmieras un apkārtējo novadu komersanti, tagad var izmantot Valsts vienotā klientu apkalpošanas centra (VVKAC) sniegtos pakalpojumus.
Paplašini savas mārketinga aktivitātes
2014. gada 18. februāris  
"Latvijas produkts" aicina Latvijas uzņēmējus paplašināt sava produkta mārketinga aktivitātes vai citādi iesaistīties kampaņā
Gaujas Nacionālā Parka Tūrisma Klasteris meklē biroja vadītāju
2014. gada 14. februāris  
Ir iespēja pieteikties Gaujas Nacionālā Parka Tūrisma Klastera biroja vadītāja - izpilddirektora darba vakancei.
Seminārs par aktualitātēm būvniecības nozarē Ziemeļvidzemes reģionā
2014. gada 14. februāris  
Aicinām 26.februārī piedalīties bezmaksas seminārā par aktualitātēm būvniecības nozarē
Cēsu uzņēmums RECRO aicina darbā rezerves daļu speciālistu
2014. gada 4. februāris  
Uzņēmums savam kolektīvam aicina pievienoties rezerves daļu speciālistu
Pēckonkursa „CĒSĪS VAR!” seminārs
2014. gada 28. janvāris  
30. janvārī, 14:00 notiks Biznesa inkubatora Magnus organizētais pēckonkursa "CĒSĪS VAR!" seminārs. Seminārā būs iespējams iepazīties ar konkursa 3 ideju autoriem, kas kopā ar konkursa žūrijas locekļiem attīstīs biznesa ideju, uzklausīs viedokļus un veidos sadarbības iespējas. 2. daļā 16:00 "Eksporta tirgus apgūšanas metodes" būs iespējams apgūt metodes eksportā, kā arī dzirdēsiet Biznesa inkubatora Magnus pieredzi eksportā.
Tūrisma un viesmīlības kursi Cēsu uzņēmējiem un citiem interesentiem
2014. gada 23. janvāris  
Tūrisma nozares pārstāvji Cēsīs diskutēs par tūristu uztveres un uzvedības atšķirībām
2014. gada 21. janvāris  
23. janvārī Jaunajā pilī BA "Turība" Tūrisma pētniecības centrs organizē diskusiju vakaru
Bezmaksas seminārs par Biznesa modelēšanu
2014. gada 13. janvāris  
Š.g. 21.janvārī plkst. 10.30 Cēsu Jaunajā pilī tiek organizētas apmācības biznesa modelēšanā.
Jaunuzņēmumu nedēļas nogale Rīgā "Startup Weekend Riga"
2014. gada 7. janvāris  
Pirmo reizi Latvijā ar LIAA atbalstu Rīgā tiek rīkots starptautiskais biznesa idejas pārbaudes, biznesa modeļa izstrādes un produkta izveides pasākums "Startup Weekend Riga" (Jaunuzņēmumu nedēļas nogalē Rīgā).
LTRK ielūdz uz semināru Valmierā – „Stratēģiskā biznesa plānošana”
2014. gada 7. janvāris  
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Valmieras nodaļa semināru cikla „Vidzemes Uzņēmēju pēcpusdienas” ietvaros š.g. 16.janvārī ielūdz uzņēmējus un citus interesentus uz semināru – stratēģiskā biznesa plānošana.
Cēsu Profesionālā vidusskola aicina uz sadarbību uzņēmējus
2013. gada 3. decembris  
Cēsu Profesionālā vidusskola 5.decembrī plkst. 9.30 L.Skolas ielā 6, Cēsīs, aicina uz tikšanos "Vārds uzņēmējiem"! Lūdzam uzņēmumu pārstāvjus pastāstīt par savu uzņēmumu. Labprāt uzklausīsim viedokli par to, kādas ir jaunajam speciālistam nepieciešamās profesionālās prasmes, kā pareizi veidot darba attiecības, kādi ir ieteikumi topošajiem amatniekiem un skolai apmācības procesa pilnveidošanai.
Notiks Vidzemes plānošanas reģiona rīkotā diskusija par iespējām audiovizuālā sektora attīstīšanai
2013. gada 2. decembris  
Šī gada 6. decembrī no plkst. 11.00 – 14.00 Valmierā, viesnīcā „Wolmar” notiks Vidzemes plānošanas reģiona rīkotā diskusija - ideju apmaiņa par uzņēmēju, pašvaldību, nevalstiskā sektora, izglītības iestāžu un citu ieinteresēto pušu plašākām sadarbības iespējām audiovizuālā sektora attīstīšanai Vidzemes reģionā. Diskusijas mērķis ir iezīmēt konkrētas darbības šī sektora attīstības atbalstam.
Aicina pieteikties uzņēmējdarbības izstādei Madonā
2013. gada 28. novembris  
Līdz 4.decembrim aicina pietiekties dalībai starptautiskajai uzņēmējdarbības izstādei, kas norisināsies tepat kaimiņos - Madonā. Lai arī izstāde jau raisījusi lielu interesi Latvijas, Igaunijas un Krievijas uzņēmēju un amatnieku vidū, pasākuma organizatori uzsver, ka ir pieejamas vēl brīvas vietas un aktīvie lauku ļaudis ir īpaši gaidīti.
LIAA sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”
2013. gada 11. novembris  
Lai paaugstinātu topošo uzņēmēju kompetenci, iesaistot apmācībās pēc iespējas lielāku studentu vai citu biznesa ideju autoru skaitu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros Vidzemes reģionā organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.
Pašvaldības atbalsts projekta pieteikumu sagatavošanā
2013. gada 5. novembris  
Šobrīd Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūrā ir atvērtas vairākas Eiropas Savienības atbalsta programmas, kurās uzņēmēji var iesniegt projekta pieteikumus un saņemt finansiālu atbalstu gan iekārtu iegādei, gan dalībai misijās, izstādēs u.c. Lai uzņēmējiem atvieglotu pieteikšanās procesu, Cēsu novada pašvaldība piedāvā bezmaksas konsultācijas Cēsu novada uzņēmumiem projekta pieteikumu sagatavošanā, kā arī piedāvā sagatavot projekta iesniegumus iesniegšanai LIAA. Zemāk tabulās ir sniegta pamatinformācija par atvērtajām programmām.
Bezmaksas seminārs Cēsīs "Eksporta darbnīca"
2013. gada 24. oktobris  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras seminārs sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros 2013. gada 13. novembrī Cēsu Jaunajā pilī, Pils laukumā 9
Seminārs Cēsīs „Atbalsta iespējas uzņēmējdarbības attīstībai un paplašināšanai”
2013. gada 23. oktobris  
2013.gada 1.novembrī, plkst. 10.00 Cēsīs tiek organizēts seminārs uzņēmējiem par dažādām atbalsta iespējām uzņēmējdarbības attīstībai un paplašināšanai.
Cēsu uzņēmums RECRO aicina darbā eksporta klientu apkalpošanas speciālistu
2013. gada 22. oktobris  
SIA „RECRO” kopš 2007. gada darbojas automobiļu apkopju un remonta nozarē, specializējoties automātisko pārnesumkārbu remontdarbu veikšanā. Šodien „Recro” ir viens no vis progresīvākajiem automātisko transmisiju atjaunošanas un testēšanas uzņēmumiem Eiropā ar labu reputāciju Baltijas un Skandināvijas tirgū.
LTRK finansiāli atbalsta mazos un vidējos uzņēmumus
2013. gada 22. oktobris  
Iniciatīvas „Atbalsti mazo biznesu” ietvaros 24.oktobrī, Valmierā, Valmieras kultūras centrā plkst. 10:00 – 14:30, norisināsies seminārs „Mazā biznesa lielā diena”. Šī semināra ietvaros ikviens uzņēmējs varēs iepazīties ar LTRK darbību, pakalpojumiem un kļūt par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru saņemot 100% atlaidi 150 latu apmērā vienreizējai iestāšanās maksai.
CĒSĪS DURVIS VĒRS DIZAINA DARBNĪCA – VEIKALIŅŠ „PIINE”
2013. gada 13. septembris  
Dizaina darbnīca – veikaliņš „piine” savas durvis pirmajiem apmeklētājiem vērs otrdien, 17.septembrī pl.12:00 un cēsniekus, citus interesentus, radus, draugus un kaimiņus ciemos gaidīs visas dienas garumā.
2013./2014.gada sezonas atklāšanas seminārs „Kā būt veiksmīgam eksporta tirgos”
2013. gada 12. septembris  
20.septembrī 15:00 konferenču un atpūtas kompleksā „RATNIEKI” notiks biznesa inkubatora Magnus 2013./2014.gada sezonas atklāšanas seminārs „Kā būt veiksmīgam eksporta tirgos”.
Latvijas Bankas un LDDK informatīvi izglītojošo semināru cikls "Kas jāzina par eiro drošību - kasieriem un ikvienam no mums"
2013. gada 11. septembris  
Latvijas Darba devēju konfederācijā, kas ir lielākā uzņēmēju intereses pārstāvošā organizācijā Latvijā, sadarbībā ar Latvijas Banku aicina uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus uz informatīvi izglītojošo BEZMAKSAS semināru "Eiro - mūsu nauda jau rīt", kas norisināsies 27. septembrī, Cēsīs, Cēsu jaunajā pilī - Pils laukums 9, (no 10:00 – 14:00 pasākums paredzēts divas daļās ar iespējām apmeklēt abas vai vienu)
Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās
2013. gada 11. septembris  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu organizē apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”
Topošos reģionālos uzņēmējus apmācīs bezmaksas
2013. gada 9. septembris  
ASV vēstniecība Latvijā Fulbraita absolventu programmas ietvaros finansē praktiskās apmācības projektu, kura mērķis ir palīdzēt Latvijas uzņēmējiem uzsākt vai attīstīt biznesu Vidzemē, Kurzemē un Zemgalē.
Kā iegūt finansējumu no privātiem finansu investoriem un kā tiem prezentēt savas biznesa idejas?
2013. gada 15. augusts  
2013. gada 13. septembrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar bezpeļņas starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum Latvia" organizē kārtējo uzņēmēju apmācību semināru par tēmu "Kā iegūt finansējumu no privātiem finansu investoriem un kā tiem prezentēt savas biznesa idejas".
Sāksies pieteikšanās biznesa ideju konkursam "Ideju kauss 2013"
2013. gada 15. augusts  
No 2013. gada 17. jūlija līdz 15.septembrim sākusies pieteikšanās biznesa ideju konkursam "Ideju kauss 2013", ko jau septīto gadu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un sekmēt Latvijas ekonomikas izaugsmi.
Drīzumā uzsāksies projektu iesniegšana "Augstas pievienotās vērtības investīcijas (3. kārta)"
2013. gada 15. augusts  
No šī gada 3. septembra un ilgs līdz 2013. gada 31.oktobrim (ieskaitot) uzsāksies projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras komercdarbības atbalsta programmā "Augstas pievienotās vērtības investīcijas (3. kārta)" .
Uzņēmējus aicina pieteikties iniciatīvai “Godīgs eiro ieviesējs”
2013. gada 14. augusts  
“Godīgs eiro ieviesējs” ir Latvijas uzņēmēju iniciatīva ar mērķi veicināt godprātīgu un caurskatāmu pāreju uz eiro. Tai aicināts pievienoties ikviens Latvijā strādājošs uzņēmējs.
Pirmais Latvijas - Igaunijas uzņēmējdarbības forums
2013. gada 30. jūlijs  
16. augustā, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, pārrobežu projekts DELBI, organizē maziem un vidējiem Latvijas un Igaunijas uzņēmumiem pasākumu “Igaunijas – Latvijas gadatirgus”
Darba devējiem NVA piedāvā iespēju izveidot valsts līdzfinansētās darba vietas bezdarbniekiem
2013. gada 23. jūlijs  
Darba devēji Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs visā Latvijā var pieteikties dalībai „Pasākumos noteiktām personu grupām” un izveidot valsts līdzfinansētās darba vietas nelabvēlīgākā situācijā esošo bezdarbnieku nodarbināšanai, lai veicinātu viņu iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos pastāvīgā darbā.
Bezmaksas tīklošanas seminārs uzņēmējdarbības uzsācējiem un attīstītājiem
2013. gada 3. jūnijs  
LIAA organizē tikšanās platformu uzņēmējiem, nodrošinot komunikācijas, pieredzes un ideju apmaiņas iespējas.
Sīkražotājiem iespēja bezmaksas piedalīties Riga Food 2013
2013. gada 29. maijs  
Cēsu novada pārtikas sīkražotājiem ir dota iespēja bezmaksas piedalīties izstādes Riga Food 2013 Vidzemes reģiona kopīgajā stendā.
Bezmaksas seminārs uzņēmējiem
2013. gada 16. maijs  
Cēsu pašvaldība sadarbībā ar biznesa inkubatoru rīko semināru 23.maijā, plkst.12.00 par efektīvu biznesu interneta vidē.....
Seminārs par produktivitāti un procesu optimizāciju
2013. gada 19. aprīlis  
2013.gada 25.aprīlī, plkst. 13.30 Cēsu novada pašvaldība un biznesa inkubators Magnus aicina visus interesentus uz bezmaksas semināru.
Piedalies Cēsu apvienotās Krājaizdevu sabiedrības veidošanā
2013. gada 18. aprīlis  
Aicinām interesentus 2013.gada 25.aprīlī plkst. 17.00 piedalīties Cēsu apvienotās Krājaizdevu sabiedrības veidošanas sapulcē
Iespēja piedalīties Hanzas dienās Herfordā, Vācijā
2013. gada 18. aprīlis  
Cēsu uzņēmējiem ir iespēja no 12.-16.jūnijam piedalīties 33.Starptautiskajās Hanzas dienās Herfordas pilsētā Vācijā
Par uzņēmējdarbības jaunumiem Cēsu novadā čivinās jauns Twitter konts
2013. gada 17. aprīlis  
No šodienas, 17. aprīļa, darbību uzsāk Cēsu novada pašvaldības Twitter konts topošajiem un esošajiem uzņēmējiem.
Piesakies Baltijas Attīstības forumam
2013. gada 12. aprīlis  
No 29.-30.maijam Rīgā norisināsies Baltijas Biznesa arēna un Baltijas attīstības forums, kura ietvaros būs iespēja dibināt kontaktus un uzrunāt potenciālos sadarbības partnerus no Baltijas jūras reģiona valstīm.
Cēsīs Seminārs jaunajiem uzņēmumiem
2013. gada 11. aprīlis  
23.aprīlī 14:00 Biznesa inkubators Magnus un Swedbank rīko bezmaksas semināru "Atbalsts jaunajiem uzņēmumiem!"
TAVA izsludina konkursu "Veiksmīgākais jaunais tūrisma produkts 2013"
2013. gada 28. marts  
Lai popularizētu veiksmīgākos jaunos Latvijas tūrisma produktus, Tūrisma attīstības valsts aģentūra aicina visus nozarē strādājošos piedalīties konkursā
Maijā notiks Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013
2013. gada 27. marts  
Valmieras Kultūras centrā, š.ģ. 17. un 18. maijā, norisinās ikgadējā izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013”. Izstāde nemainīgi apvieno dažādu nozaru uzņēmumus un iestādes, kā arī attīstās kā starptautiska izstāde.
Jauns alus zīmols – Grāfs fon Zīverss – veltījums Cēsu alus darītavas pamatlicējam
2013. gada 27. marts  
Radīts jauns alus zīmols Grāfs fons Zīverss, godinot grāfu Emanuelu fon Zīversu, kas bijis Cēsu alus darītavas pamatlicējs. Jaunais zīmols sevī ietver divas alus šķirnes – lager un eil (ale) tipa alu.
Cēsu novada uzņēmēji starp efektīvākajiem vadītājiem Latvijā
2013. gada 25. marts  
Šogad Dienas Biznesa un Lursoft IT pētījumā analizēti vairāk nekā 70 tūkstoši Latvijas uzņēmumi, no kuriem kā efektīvas vadības piemēri atlasīti 75, to skaitā arī 3 Cēsu novada uzņēmumi.
Pavasarī aktuāli – kur likt lauksaimniecībā izmantoto skābbarības ruļļu plēves?
2013. gada 19. marts  
Piedāvā savākt lauksaimniecībā izmantotās plēves – skābbarības sagatavošanai izlietotās ruļļu un bedru plēves bez maksas.
Bezmaksas seminārs "Kā atrast Jaunus klientus!" 21.martā, plkst. 14.00.
2013. gada 19. marts  
Kā meklēt jaunus klientus Krievijā un Vidusāzijas reģionos, kā iegūt gandrīz 80% klientu visā Latvijā, kā komunicēt ar jaunajiem klientiem...
NVA aicina darba devējus nodarbināt bezdarbniekus, kuriem grūtāk atgriezties darba tirgū
2013. gada 15. marts  
Nodarbinātības valsts aģentūra aicina darba devējus pieteikties NVA filiālēs, lai nodarbinātu tos bezdarbnieku, kuri pašreizējā ekonomiskajā situācijā atrodas nelabvēlīgā situācija un kuriem līdz ar to ir grūtāk atrast darbu.
Bezmaksas seminārs par radošo uzņēmējdarbību un "Brigādes" darbnīca
2013. gada 11. marts  
2013.gada 14.martā, plkst.11.00 aicinām apmeklēt "Brigādes" darbnīcu, kuras ietvaros uzzināsiet, kā saņemt 2500 LVL savas idejas realizācijai
Seminārs uzņēmējiem par noderīgām e-iespējām
2013. gada 7. marts  
20. martā Valmierā E-prasmju nedēļas ietvaros notiks Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistra un Latvijas Valsts Radio un Televīzijas centra rīkotais seminārs „Noderīgas e-iespējas uzņēmējiem”.
Informācija un seminārs apzaļumotājiem
2013. gada 6. marts  
Valsts augu aizsardzības dienests informē, ka izmantojot apzaļumošanā dažu sugu dekoratīvo augu stādāmo materiālu, ir jāievēro fitosanitārās prasības.
Iespēja elektroniski iesniegt Lauku bloku precizēšanas pieprasījumus jaunajai Platību maksājumu sezonai
2013. gada 4. marts  
Lauku atbalsta dienests informē, ka no š.g.1.marta, izmantojot Elektronisko pieteikšanās sistēmu, ir iespējams iesniegt lauku bloku precizēšanas pieprasījumus 2013./2014. gada Platību maksājumu sezonai.
Aicinām piedāvāt brīvos nekustamos īpašumus un vakances
2013. gada 4. marts  
Aicinām privātpersonas un uzņēmumus ievietot informāciju mājas lapā www.cesis.lv par brīvajiem Jūsu īpašumā esošiem nekustamiem īpašumiem un vakancēm.
Seminārs mikro, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kas plāno attīstīt jaunu produktu
2013. gada 4. marts  
Ja esi mikro, mazais vai vidējais komersants un plāno attīstīt jaunu produktu/tehnoloģiju, piesakies 12.03.2012. semināram
Bezmaksas seminārs "Biznesa iespējas Zviedrijā"
2013. gada 4. marts  
LIAA sadarbībā ar AS Swedbank 2013. gada 12. martā organizē bezmaksas semināru par biznesa iespējām Zviedrijā.
Koksnes granulu, brikešu un malkas ražotāju un tirgotāju dalība kontaktbiržās
2013. gada 28. februāris  
LIAA aicina Latvijas koksnes granulu, brikešu un malkas ražošanas un tirdzniecības uzņēmumus 2013. gada 24.-25. aprīlī doties uz Dāniju un Zviedriju
Informācijas tehnoloģiju apmācības mazajiem un vidējiem uzņēmumiem
2013. gada 28. februāris  
Iespēja uzņēmumiem piedalīties apmācību projektā, kurā 80% no mācību maksas līdzfinansē Eiropas Savienība!
Cēsīs darbu sāk Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs
2013. gada 27. februāris  
Uzņēmējdarbības projektu atbalstam Cēsīs darbu sācis Hipotēku bankas Attīstības programmu konsultāciju centrs. Centrs atrodas Pļavas ielā 3a, ēkā, kurā atrodas arī Cēsu biznesa inkubators.
Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013 – reģionā lielākā izstāde
2013. gada 27. februāris  
Valmieras Kultūras centrā, š.ģ. 17. un 18. maijā, norisinās ikgadējā izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2013”. Izstāde nemainīgi apvieno dažādu nozaru uzņēmumus un iestādes, kā arī attīstās kā starptautiska izstāde
Konkurss par biznesa ideju finansēšanu Liezēres pagastā
2013. gada 19. februāris  
Seminārs uzņēmējiem par iekļūšanu un darbošanos Ķīnas tirgū
2013. gada 19. februāris  
Ceturtdien, 28.februārī plkst. 13:00 Cēsu novada pašvaldība Biznesa inkubatorā Magnus rīko semināru "Vai Tu zini kā iekļūt Ķīnas tirgū?"
Nodarbinātības valsts aģentūra aicina uzņēmējus
2013. gada 18. februāris  
2013.gada 22.martā Cēsīs notiks Nodarbinātības aģentūras organizētais vakanču gadatirgus
Aktualitātes lauku uzņēmējiem
2013. gada 18. februāris  
Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs piedāvā nedēļas aktualitāšu apkopojumu izdevumā "Lauku e-Lapa"
Amatnieki aicināti piedalīties Līgatnes novada svētkos
2013. gada 18. februāris  
Aicinām Tevi ciemos uz Līgatnes novada svētkiem un piedāvājam iespēju tirgoties un pieteikt meistardarbnīcas svētkiem.
Dienas starts jaunajiem uzņēmējiem
2013. gada 14. februāris  
Līdz 22. februārim ikviens biznesa uzsācējs tiek aicināts pieteikties jauno uzņēmēju projektam Dienas Starts 2013.
Aicina jauniešus uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātei
2013. gada 14. februāris  
SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra” Cēsu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”
Uzņēmēju delegācija vizītē uz Ukrainu
2013. gada 11. februāris  
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk, LIAA) aicina piedalīties Latvijas uzņēmēju delegācijā Latvijas Valsts prezidenta A. Bērziņa kunga oficiālā vizītē uz Ukrainu (Kijevu un Odesu), 2013. gada 14.-16. martā.
Biznesa simulācijas spēļu konkurss "Bizness24h"
2013. gada 8. februāris  
„Bizness 24h” ir turpinājums 2006., 2007., 2009. un 2011. gadā jau realizētajiem biznesa simulācijas spēļu projektiem ar jaunām iespējām un pavērsieniem.
Aicinām lauksaimniekus piedalīties akcijā ugunskuru "Baltijas ceļš"
2013. gada 1. februāris  
Seminārs lauku uzņēmējiem Vaives pagastā
2013. gada 30. janvāris  
Ceturtdien 7.februārī pulksten 10.00 Vaives pagasta „Kaķukrogā” seminārs lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem
Bezmaksas seminārs "Kā iegūt finansējumu no privātiem finansu investoriem"
2013. gada 23. janvāris  
2013. gada 1. februārī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) sadarbībā ar bezpeļņas starptautisko biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum Latvia" organizē kārtējo uzņēmēju apmācību semināru par tēmu "Kā iegūt finansējumu no privātiem finansu investoriem un kā tiem prezentēt savas biznesa idejas".
Bezmaksas seminārs "Kā sagatavot projektu programmā "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma""
2013. gada 23. janvāris  
2013. gada 29. janvārī plkst. 10:00 LIAA konferenču zālē, 2. stāvā (Pērses iela 2, Rīga) tiek organizēts bezmaksas seminārs "Kā sagatavot projektu programmā "Mikro, mazo un vidējo komersantu jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības programma"".
Cēsu novada uzņēmējus aicina pieteikties Ēnu dienām
2013. gada 15. janvāris  
Jau sākusies vakanču pieteikšana ikgadējai karjeras izglītības akcijai „Ēnu diena”, kas šogad notiks 13. februārī. Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.
Iespēja uzņēmumiem saņemt finansējumu mācību vizīšu, stažēšanās un sadarbības tīklu veidošanai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā
2013. gada 14. janvāris  
Pieteikšanās termiņš - 2013. gada 5. aprīlis.


Printēt