A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
Jā, viss ļoti patika:
(43%) - 184 balsu
Svētki patika, bet tomēr kaut kas pietrūka:
(25%) - 108 balsu
Šī gada svētku programma mani neuzrunāja:
(32%) - 137 balsu
Balsu skaits: 429
<< Iepriekšējais <<  
>> Nākamais >>
Uzņēmējiem » Atbalsta programmas » Skola6


Kad 2015.gada vasarā Cēsu Profesionālā vidusskola pārcēlās uz jaunām telpām, vēsturiskais nams vecpilsētas sirdī, Lielajā Skolas ielā 6, palika tukšs. Tomēr, sekojot pašvaldības iecerei izveidot radošo industriju centru, jau augustā aizsākās jaunās funkcijas izmēģināšana.
Kopā strādāšana (co–working) nozīmē darba vidi, ko dala nevis viena uzņēmuma darbinieki, bet gan neatkarīgi nodarbināti dažādu profesiju cilvēki. Šādas kopā strādāšanas vietas pasaulē kļuvušas ļoti pieprasītas, un starp to lietotājiem mēdz veidoties radošas un izdevīgas sadarbības. Koprades mājā pieejamas kopā strādāšanas telpas, darbnīcu telpas sanāksmju un sarunu telpas, atvērtā tipa biroja telpas, kā arī semināru zāle līdz pat 40 cilvēkiem. Ir pieejama pat atpūtas telpa, virtuve, lai radītu darba darba vidi pēc iespējas piemērotāku.

Reizē ar “SKOLA6” radīšanu sākta arī Cēsu radošo industriju kartēšana, apzinot pilsētas un novada radošos uzņēmējus, organizācijas, vietas un personības. Kartēšanu veic Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sadarbībā ar Latvijas radošo industriju platformu FOLD.

“SKOLA6” telpās ir nodrošināta pieeja bezvadu internetam, drukas tehnika un papīrs, darbam nepieciešamās mēbeles. Lai pieteiktos strādāšanai SKOLA6, lūdzam rakstīt uz dita.trapenciere@cesis.lv vai zvanīt 26458414.

Printēt