Pasākumu kalendārs
<< Marts 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
A  A  A
Lapas karte


Cik bieži apmeklē kultūras pasākumus Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Uzņēmējiem » Cēsu biznesa veiksmes stāsti

Cēsu biznesa veiksmes stāsti

A/S "Cēsu alus"

Uzņēmuma vēsture meklējama 16.gs, kad tika atklāta pirmā alus darītava pilī. 19.gs beigās  tika uzceltas vairākas alus darītavas ēkas, ko vietējie šobrīd dēvē par "veco alus brūzi". Neskatoties uz alus darītavas attīstību šajās ēkās alus tika ražots vairāk nekā 100 gadus, līdz alus darītava tika pārcelta uz jaunu, modernu ražotni. Uzņēmumam attīstoties tas ir kļuvis par lielāko alus ražotāju Latvijā. Šobrīd uzņēmums atrodas "Olvi Grupas" sastāvā.

A/S "CATA"

Akciju sabiedrība “CATA” ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi viens no pieredzes bagātākajiem transporta uzņēmumiem, bet ārpus Rīgas lielākais pasažieru pārvadātājs Latvijā. Regulāro pasažieru pārvadājumu tirgū AS „CATA” sniegto pakalpojumu kvalitātes un apjoma ziņā ieņem vienu no vadošajām vietām Latvijā. Akciju sabiedrībai sešas filiāles: Limbažos, Ainažos, Siguldā, Saulkrastos, Ērgļos, Aizkrauklē.
G
alvenie komercdarbības veidi ir:
1. Citur neklasificēts pasažieru sauszemes transports.
2. Pilsētas un piepilsētas pasažieru sauszemes pārvadājumi.
3. Automobiļu apkope un remonts.
4. Sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana.
5. Kultūras iestāžu darbība.
6. Kravu pārvadājumi pa autoceļiem.SIA "Beātus"SIA „Beātus” jeb cilvēkiem labāk zināms kā mazumtirdzniecības veikals Solo. Šobrīd T/C Solo ir lielākais tirdzniecības centrs Cēsīs. Uzņēmumā ietilpst arī kafejnīca un maiznīca. Kopumā SIA „Beatus” nodrošina vairāk nekā 170 darba vietas.


SIA „Vinnis”SIA ‘’VINNIS’’ dibināts 1997.gadā, savu darbību uzsākot kā 3 cilvēku komanda, un šobrīd ir vadošais medus fasēšanas uzņēmums Baltijā. Uzņēmuma produkcija tiek piedāvāta gan tepat Latvijā, gan arī eksportēta uz dažādām pasaules valstīm. SIA ‘’VINNIS’’ Galvenie darbības virzieni:
•        Medus iepirkšana no Biškopjiem
•        Fasēšana un realizācija
•        Biškopības inventāra un bišu barības tirzniecība
•        Medus delikatešu ražošana
•        Vaska šūnu ražošana
•        Medus kosmētika


SIA „Balticfloc”

 

Balticfloc ir pieredzes bagātākais makulatūras pārstrādes uzņēmums Latvijā ar plašāko otrreizēji pārstrādātas produkcijas klāstu. Turklāt Balticfloc ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ražo unikālus papīra pārstrādes produktus - celulozes piedevu asfaltam un absorbcijas materiālu videi kaitīgu produktu savākšanai. Attīstot ražošanas jaudas, uzņēmums nemitīgi apgūst jaunas tehnoloģijas un veic pētnieciskos darbus novatorisku produktu radīšanai.
Ieviešot Latvijā modernāko makulatūras pārstrādes līniju, Balticfloc ražotnē pirmā darbības pusgada laikā pārstrādātas aptuveni 160 tonnas makulatūras, iegūstot kvalitatīvu celulozes šķiedru ar plašām pielietošanas iespējām

SIA „Venden”  Uzņēmums dibināts 1997.gadā, pakāpeniski attīstoties, tas ir kļuvis par vienu no lielākajiem avota ūdens ražotājiem Latvijā. Tas nodrošina savus patērētājus ar augstākā labuma tīru avota ūdeni. SIA Venden” ir IBWA (International Bottled Water Association) un EBWA (European Bottled Watercooler Association) biedrs.

SIA „Altehs”


ALTEHS ir lielākais stikla apstrādātājs un plastmasas logu ražotājs ziemeļ-Latvijā. ALTEHS pieredze nozarē ir virs 10 gadiem. Tās papildināšana un elastīga reaģēšana uz klientu prasībām mums dod iespēju bez vietējā tirgus strādāt arī eksportam. Eksporta tirgos nonāk virs 50% ALTEHS produkcijas.

SIA „Recro”  Automātisko ātrumkārbu restaurācijas jomā RECRO ir viens no līderiem Ziemeļeiropā. Nepārtraukti attīstoties RECRO ir kļuvusi par vienu no vismodernākajām automātisko ātrumkārbu restaurācijas un testēšanas rūpnīcām Eiropā. RECRO piedāvā četrus galvenos pakalpojumus: automašīnu automātisko ātrumkārbu restaurācija, automātisko ātrumkārbu daļu restaurācija un pārdošana (hidrauliskie vadības bloki, hidrostransformatori, solenoīdi), automātisko ātrumkārbu slodzes testu programmatūras attīstība, pārdošana, komerctransporta un industriālās tehnikas (mašīnu) pārnesumkārbu restaurācija.

SIA "M.E.LAT-LUX"SIA "M.E.LAT-LUX" dibināts 1992. gadā kā Latvijas - Dānijas kopuzņēmums. Darbības sākumā uzņēmums nodarbojās ar pasažieru un kravas mikroautobusu tirdzniecību un remontu. Pamazām tika uzsākta autobusu tirdzniecība, piedāvājot klientiem arī to rezerves daļas un remonta pakalpojumus.
Galvenie darbības veidi:
Jaunu un lietotu autobusu SETRA tirdzniecība,
Autobusu servisa un remonta pakalpojumi,
Rezerves daļu un aprīkojuma tirdzniecība,
Transporta pakalpojumi.


Šobrīd uzņēmums ir koncerna Daimler EvoBus GmbH (Vācija) ģenerālpārstāvis Baltijā.

SIA "Wolf Systems"Wolf System ir bagāts uzņēmums, kas kopš 2006. gada turpina vieksmīgi darboties un nostiprināt savas pozīcijas lauksaimniecības un industriālās būvniecības nozarē gan Latvijā, gan ārzemēs. Kvalitatīva darba rezultātā ir jau 85 realizētie būvprojekti un ar katru gadu pieaugošie būvapjomi. Lai nodrošinātu pašreizējo projektu būvniecības procesu izpildi, uzņēmumā nodarbināti 70 strādājošie.
Galvenie darbības virzieni:
Būvprojektu izstrāde;
Būvuzraudzība;
Lauksaimniecības un industriālo ražošanas ēku būvniecība;
Dažādu betonēšanas un vispārējo celtniecības darbu veikšana;
Monolītā dzelzsbetona tvertņu būvniecība:
     •   Biogāzes ražotnēm;
     •   Ūdens attīrīšanas ierīcēm;
     •  Ūdens atdzelžošanas ierīcēm;
     •  Šķidrmēslu uzglabāšanai;
     •   Koksnes atlikumu uzglabāšanai;
     •   Ugunsdzēsības vajadzībām.


SIA "Gaižēni"

Uzņēmums dibināts 1995. gadā un sākotnēji tā pamatdarbība bija saistīta ar graudaugu un kartupeļu audzēšanu. Šobrīd uzņēmums apsaimnieko un audzē graudus 1600 ha lielā platībā. 2000.gadā uzņēmums izveidoja cūku audzēšanas nozari, kas kļuvusi par galveno biznesa virzienu. Uzņēmumā ir izveidota ražošanas bāze 2000 sivēnmātēm un 17400 nobarojamām cūkām, kas kopumā ļauj gada laikā nobarot un tirgū realizēt gandrīz 60000 bekonus. Cūku novietnes izvietotas Priekuļu un Bauskas novadā. Visās ražotnēs ir pielietota mūsdienīgākā, augstākajiem vides standartiem atbilstošākās tehnoloģijas. Uzņēmumā ražotajiem sivēniem un nobarojamām cūkām, ir augsts pieprasījums ne tikai Latvijas tirgū, bet tie ir iekarojuši uzticību Krievijas un Eiropas cūkaudzētāju un gaļas pārstrādātāju uzņēmumu vidū. 10 gadu laikā uzņēmuma gada apgrozījums pieaudzis no divsimtūkstošiem līdz vairākiem miljoniem eiro gadā. Efektīvu ražošanas procesu un veiksmīgu finansiālo darbību nodrošina 25 labi atalgoti, profesionāli darbinieki.

Z/S „Kliģēni”Zemnieku saimniecība ‘’Kliģēni’’ dibināta 1992.gadā un nodarbojas ar ziedu un ziedu stādu audzēšanu izplatīšanai mazum vai vairumtirzniecībā, tomātu un gurķu tirzniecību,  tomātu, gurķu un piparu stādu tirzniecību, kā arī ar apzaļumošanas darbiem (projektēšanu, labiekārtošanu un kopšanu).
Uzņēmums nodrošina un piegādā arī griezto un mākslīgo ziedu kompozīcijas, plaša sortimenta telpaugus, auto dekorus, sēru dekorus, ziedus interjera un skatlogu noformēšanai.

SIA "Altex"SIA "Altex" 1994. gadā uzsāka savu darbību, kas saistīta ar iekārtu pārdošanu zobārstiem un laboratorijām un to apkalpošanu, kā arī ar palīgmateriālupārdošanu Latvijā. 2005.gadā uzņēmums mainīja darbības virzienu un turpmāk koncentrēja savus darbību tikai uz iekārtu pārdošanu un servisu Latvijā. Veiksmīgi attīstoties
sadarbībā ar partneriem, atvērām mūsu uzņēmumu Lietuvā UAB ALTEKS – 2009. gadā. Redzot iespējas vēl paplašināt savu darbību 2015. gadā atvērām mūsu uzņēmumu Igaunijā OU ALTEXMED.

SIA "Combi Logistics"


SIA "Combi logistics" ir Latvijas transporta ekspedīcijas firma, kas specializējas lielgabarīta un smagsvara kravu pārvadājumos uz/no Rietumeiropas, Skandināvijas valstīm un Baltiju.
Ilggadēja starptautiska pieredze, ģeogrāfiskais izvietojums, moderns autoparks kā arī motivēts un augsta profesionāla līmeņa personāls, ļauj sniegt ātrus un efektīvus transporta un loģistikas risinājumus. Veicam pilnu pārvadājuma projektu servisu, kas sevī ietver plānotā maršruta izpēti, pārvadājuma atļauju un saskaņojumu organizēšanu, šķēršļu montāžas un demontāžas darbus.

Darbības virzieni:
Rietumeiropa un Balkānu valstis;
Skandināvu valstis;
Somija;
Baltijas valstis;
Baltkrievija.

SIA "AB.G. Persons"
Uzņēmums dibināts 1994.gadā. Veiksmīgi attīstoties un paplašinot savu darbību uzņēmums šobrīd piedāvā saviem klientiem autotransporta pakalpojumi pa Latviju, pa Baltiju, pa Skandināviju. Uzņēmuma autoparkā ietilpst 1. 92 m3 tenta puspiekabes,
2. 92 m3 box tipa puspiekabes,
3. Slēgta furgona tipa piegādes automašīnas aprīkotas ar  kravas pacelšanas liftiem.
4. Slēgta furgona tipa piegādes automašīnas aprīkotas ar termo   agregātiem temperaturas režīma nodrošināšanai pārtikas produktu pārvadājumiem
5. Mazi furgoni, kas var veikt ātru mazo kravu piegādi, tāpat piegādes pilsētu centros.


SIA „Kampenuss furniture”  SIA „Kampenuss furniture” dibinātājs Inguss Kampenuss ir aizrautīgs sava amata meistars, kurš ir atradis citus tikpat aizrautīgus galdniekus un apvienojis tos vienā uzņēmumā. Uzņēmums izgatavo augstas kvalitātes koka izstrādājumus no mēbelēm, durvīm un trepēm līdz tādiem dizaina priekšmetiem kā karotes un velosipēdu stūres. Ražotās lietas ir ērti lietojamas un viegli kopjamas un izturīgas, lai izgatavotās mēbeles mantotu nākamās paaudzes.

SIA „Duck Woodworks”«Duck Woodworks» ir jauns uzņēmums ar senām tradīcijām kokapstrādē, kuras mantotas trīs paaudzēs. Pašlaik SIA Duck Woodworks pamatprodukts ir dažādi ekskluzīvi virtuves dēļi no augstvērtīgiem kokmateriāliem. Viņu darbnīcā tiek ražoti gaļas dēlīši, kurus iegādājas cilvēki visā pasaulē, tai skaitā Amerikā, Anglijā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

SIA "Laureta Candles"

Laureta Candles no 2011. gada nodarbojas ar rapšu vaska sveču liešanu. Ražotās sveces ir 100% roku darbs. Gadu gaitā ir izstrādāti daudz dažādu produktu gan no rapšu vaska, gan arī no citiem vaskiem. Turklāt Laureta produktu klāstā nav tikai sveces tiek piedāvāti arī dažādi aromātiskie produktus no rapšu vaska – smaržtaureņus, kuri paredzēti ievietošanai skapī vai automašīnā, un aromātiskos rapšu vaska gabaliņus aromlampai. Uzņēmumma parafīna laternas kā dizaina un interjera priekšmets tiek izmantots gan tumšajos rudens, ziemas vakaros, gan siltajos vasaras vakaros.

SIA „Cēsu maize”


  Pēc senlatviešu receptēm ceptā maize ir pavisam cits stāsts. Cēsu maize ir jauns maizes veids, kurš apvieno gadsimtiem ilgu pieredzi ar netradicionālu un mūsdienīgu skatu uz to, ko liekam uz mūsu galda. Maize tiek cepta ar bioloģiski audzētu pilngraudu kviešu un arī ar pilngraudu plēkšņu kviešu miltiem un dabīgu ieraugu.
Printēt