Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicina darbā Cēsu Kultūras centra kultūras projektu vadītāju

Cēsu novada pašvaldība iestāde "Kultūras pārvalde" aicina komandai pievienoties Cēsu Kultūras centra kultūras projektu vadītāju (amata vieta uz nenoteiktu laiku).

Galvenie darba pienākumi:

  • Cēsu Kultūras centra pasākumu plānošana un organizēšana;
  • kultūras projektu plānošana un organizēšana;
  • jaunu pasākumu ideju ģenerēšana un realizācija;
  • kultūras pasākumu izmaksu plānošana un administrēšana;
  • amatiermākslas kolektīvu darbības koordinēšana un atbalsta sniegšana;
  • sadarbība ar citām novada kultūras organizācijām un iestādēm.

Prasības pretendentam:

  • teicamas organizatora spējas un prasme racionāli organizēt savu laiku;
  • komunikabilitāte un pašiniciatīva;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • pieredze kultūras pasākumu organizēšanā;
  • augstākā izglītība sociālajās vai humanitārajās zinātnēs (var būt pēdējo kursu students);
  • praktiska pieredze mārketinga aktivitāšu pielietošanā un finanšu plānošanā (tāmju sastādīšanā);
  • izcila latviešu valoda un angļu valodas pārvaldīšana vismaz saziņas līmenī;
  • labas prasmes darbā ar datoru un citu biroja tehniku.

Piedāvājam:

  • būt daļai no komandas, kas rūpējas par kultūras norisēm Cēsīs un Cēsu novadā;
  • apmācību, kas nepieciešama darba pienākumu veikšanai;
  • atbalstošus kolēģus un iespēju realizēt radošas idejas, gūt jaunu pieredzi;
  • pastāvīgu pilnas slodzes darbu ar atalgojumu 1043,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • iespējams skaistāko biroju Cēsīs;
  • summēto darba laiku;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Pieteikuma vēstuli
un CV lūdzam iesniegt Cēsu novada pašvaldības iestādē "Kultūras pārvalde", Raunas iela 12-1 (5.stāvs), vai nosūtīt uz kultura@cesunovads.lv līdz 2023.gada 10.oktobrim (ieskaitot). Tālrunis informācijai: 26666365.

Informācija par personas datu apstrādi.
Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde "Kultūras pārvalde", Raunas iela 12-1 , Cēsis, LV4100, tālr. +371 26666365 , kultura@cesunovads.lv Personas datu apstrādes nolūks ir darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā "Privātuma politika".

Datums: 2023. gada 27. septembris