Aicina darbā Cēsu Digitālā centra lietotāju atbalsta speciālistu

CĒSU NOVADA PAŠVALDĪBA
aicina darbā
Cēsu novada Centrālās administrācijas
Cēsu Digitālā centra
LIETOTĀJU ATBALSTA SPECIĀLISTU

(darbs uz nenoteiktu laiku)

Ja esi zinātkārs, enerģisks un komunikabls, tad pieņem jaunu izaicinājumu, kļūsti par ''universālo kareivi'' un pievienojies Cēsu novada pašvaldības Cēsu Digitālā centra komandai.

Galvenie amata pienākumi:

  • Nodrošināt ar atbalstu, konsultācijām un informatīviem materiāliem Cēsu novada pašvaldības struktūrvienību, iestāžu un aģentūru informācijas tehnoloģiju sistēmu (turpmāk- IT) lietotājus;
  • Veidot video un grafiskus materiālus par nepieciešamiem rīkiem un risinājumiem lietotāju  atbalstam;
  • Dažādu mācību aktivitāšu IT jomā administrēšana un vadīšana;
  • Darbs sociālajos tīklos Facebook, Instagram, Linkedin, u.c. Komunikācija ar klientiem, mācību dalībniekiem, satura ievietošana un koriģēšana mājaslapā, izmantojot satura vadības sistēmu, kā arī sabiedrisko aktivitāšu un publicitātes plānošana;
  • IT projektu koordinēšana un vadīšana - projektu dokumentācijas sagatavošana un organizēšana, pieredzes apmaiņas, tostarp Erasmus organizēšana un koordinēšana, finanšu dokumentācijas vienkāršota administrēšana, pasākumu organizēšana.

Prasības pretendentiem / -ēm:

  • Interese vai pieredze videomateriālu izstrādē (scenāriju veidošana, filmēšana, montāža);
  • Digitālās prasmes (Microsoft Office365, Google Workspace, Canva vai cita attēlu apstrāde, mājaslapu satura pārvalde Wordpress, Wix, spējas sagatavot un strādāt ar izklājlapām, dokumentiem, anketām, datu ievades sistēmām);
  • Pieredze un zināšanas digitālā satura veidošanā, informācijas tehnoloģiju sistēmu lietotāju atbalsta procesu organizēšanā un vadīšanā;
  • Labas organizatoriskās, plānošanas un komunikācijas prasmes;
  • Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī un angļu valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamā apjomā;
  • B kategorija autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Darba iespējas uz rezultātu vērstā, progresīvā pašvaldībā;
  • Atalgojumu (1500 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • Profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
  • Radošu un atbildīgu darbu mūsdienīgā darba vidē;
  • Sociālās garantijas un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • Ja jaunā speciālista faktiskā vai deklarētā dzīvesvieta ir ārpus Cēsu novada pašvaldības administratīvās teritorijas, speciālistam pastāv iespēja pretendēt uz apdzīvojamo platību.

CV, pieteikuma vēstuli iesniegt personīgi (Cēsu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Cēsu novada Centrālajā administrācijā, Raunas ielā 4, Cēsīs) vai elektroniski, sūtot uz e-pastu vakances@cesunovads.lv  ar norādi ''Lietotāja atbalsta speciālists'' līdz 2023. gada 12.novembrim (ieskaitot).

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde ''Cēsu novada Centrālā administrācija'', Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101, tālrunis 64161800, elektroniskā pasta adrese:
dome@cesunovads.lv.
Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.
Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā "privātuma politika''

Datums: 2023. gada 31. oktobris