Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Aicina darbā Cēsu Vēstures un mākslas muzeja jaunāko vēsturnieku

Cēsu novada pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" struktūrvienība "Cēsu Vēstures un mākslas muzejs" aicina darbā jaunāko vēsturnieku/-ci (uz nenoteiktu laiku).

Piedāvājam darbu brīnišķīgā vietā – Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, vienā no vēsturiskiem notikumiem pārsātinātākajā vietā. Ja esat kaismīgs vēsturnieks, nebaidaties no jauniem izaicinājumiem, tad aicinām pievienoties mūsu komandai!

Galvenie darba pienākumi:
  • veikt zinātniskā arhīva, Kultūras pieminekļu arhīva un metodiskās literatūras komplektēšanu, uzskaiti un saglabāšanu;
  • apkalpot apmeklētājus zinātniskā arhīvā, Kultūras pieminekļu arhīvā, grāmatu krājumā un Cēsu Vēstures un mākslas muzeja krājumā;
  • sagatavot un lasīt lekcijas, referātus un publikācijas savas kompetences ietvaros;
  • atbilstoši apstiprinātai zinātniski pētnieciskā darba tēmai veikt zinātniski pētniecisko darbu;
  • atbilstoši krājuma politikai veikt krājuma komplektēšanu un priekšmetu aktēšanu, t.sk. kultūras pieminekļu arhīva iekļaušanu krājumā;
  • veikt Muzeja Krājuma komisijas, Cēsu muzeja padomes un Cēsu Vēstures un mākslas muzeja sanāksmju protokolēšanu.
Prasības pretendentam:
  • augstākā akadēmiskā izglītība humanitārajās zinātnēs;
  • vismaz 1 gada darba pieredze muzejā, arhīvā vai tiem radniecīgā iestādē, zināšanas un izpratne par muzeju darbību un funkcijām;
  • teicamas latviešu valodas un ļoti labas vismaz 1 svešvalodas zināšanas;
  • labas datora un biroja tehnikas lietošanas prasmes;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • koleģialitāte, atbildības sajūta un precizitāte.
Piedāvājam:
  • darba iespējas vienā no lielākajiem un progresīvākajiem pašvaldību muzejiem;
  • interesantu, ļoti dinamisku un atbildīgu darbu;
  • pastāvīgu pilnas slodzes darbu ar atalgojumu 854,85 EUR mēnesī (bruto) un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • individuālās izaugsmes un attīstības iespējas;
  • atsaucīgus, profesionālus un azartiskus kolēģus;
  • darba uzsākšana nekavējoties.

Pieteikumu, kurā iekļauta motivācijas vēstule (iekļaujot informāciju par atbilstību izvirzītajām prasībām, tai skaitā aprakstot pretendenta iepriekšējo profesionālo pieredzi) un dzīves gaitas apraksts (CV), ar norādi "Jaunākā vēsturnieka amata konkursam" lūdzam sūtīt uz e-pastu kultura@cesunovads.lv vai nogādāt Cēsu novada pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" birojā Raunas ielā 12-1, Cēsīs klātienē vai pa pastu līdz 2023.gada 4.oktobrim. Papildus informācija par vakanci pa tālruni 25608130.

Informācija par personas datu apstrādi.
Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde "Kultūras pārvalde", Raunas iela 12-1, Cēsis, LV4101, tālr. +37125474566, kultura@cesunovads.lv Personas datu apstrādes nolūks ir darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā "Privātuma politika".
Datums: 2023. gada 21. septembris