Aicina darbā Izstāžu nama vadītāju

Cēsu novada pašvaldības iestāde "Cēsu muzejs" aicina darbā Izstāžu nama vadītāju (uz nenoteiktu laiku).

Piedāvājam darbu brīnišķīgā vietā – Cēsu muzejā, kas atrodas vienā no apmeklētākajiem kultūras un tūrisma objektiem Latvijā. Ja esi komunikabls, ar grandiozām idejām un Tev patīk māksla, nebaidies no darba brīvdienās un svētku dienās, tad aicinām pievienoties mūsu komandai!

Galvenie darba pienākumi:
  • vadīt un koordinēt Izstāžu nama darbu;
  • veidot un īstenot Cēsu novada mākslas pasākumus reģionā;
  • veicināt sadarbību un komunikāciju ar Cēsu novada māksliniekiem;
  • organizēt latviešu un ārzemju mākslinieku izstādes, konkursus, plenērus u.c. radošus pasākumus;
  • veicināt Cēsu Izstāžu nama darbību starptautiskā mērogā;
  • plānot Izstāžu nama budžetu un uzraudzīt tā izpildi;
  • piesaistīt investīcijas izstādēm un pasākumiem;
  • sagatavot komunikācijas plāna aktivitātes plānus un nodrošināt to izpildi.
Prasības pretendentam:
  • augstākā izglītība kuratora profesijā, mākslas zinātnē muzeja vai kultūras nozares vadībā, mākslā;
  • vismaz 2 gadu darba pieredze izstāžu veidošanā un projektu vadībā;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas un vismaz 1 svešvalodas zināšanas;
  • pieredze darbā ar elektroniskām lietvedības sistēmām;
  • labas datorprasmes (MS Office, Outlook u.c.)
  • teicamas komunikācijas prasmes, vēlme sniegt atbalstu;
  • koleģialitāte, augsta atbildības sajūta, iniciatīva un precizitāte.
Piedāvājam:
  • darba iespējas uz rezultātu vērstā, progresīvā pašvaldībā;
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • atalgojumu 1200,00 EUR mēnesī (bruto) un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • darba vietu Cēsu muzejā (Jaunā pils, Viduslaiku pils un Izstāžu nams);
  • individuālās izaugsmes un attīstības iespējas;
  • atsaucīgus, profesionālus un azartiskus kolēģus;
  • darba uzsākšana nekavējoties.
Pieteikumu, kurā iekļauta motivācijas vēstule (iekļaujot informāciju par atbilstību izvirzītajām prasībām, tai skaitā aprakstot pretendenta iepriekšējo profesionālo pieredzi) un dzīves gaitas apraksts (CV),  ar norādi “Izstāžu nama vadītāja amata konkursam” lūdzam sūtīt uz e-pastu inara.bula@cesunovads.lv vai nogādāt Cēsu pils kompleksā Pils laukumā 9, Cēsīs, LV-4101 klātienē vai pa pastu līdz 2024.gada 18.aprīlim. Papildu informācija par vakanci pa tālruni 25608130.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde “Cēsu muzejs”, Pils laukums 9, Cēsis, LV-4101, tālr. +37126576111, pils@cesis.lv. Personas datu apstrādes nolūks ir darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā "Privātuma politika".
Datums: 2024. gada 4. aprīlis