Aicina darbā nekustamo īpašumu darījumu speciālistu

Cēsu novada pašvaldība aicina darbā nekustamo īpašumu darījumu speciālistu (darbs uz nenoteiktu laiku).

Cēsis ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā, un apzināmies, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, tad pievienojies mūsu komandai!

Mēs meklējam Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes nekustamo īpašumu darījumu speciālistu, kurš vai kura spēj nodrošināt pašvaldībai piederošo zemes, telpu nomas un citu nekustamo īpašumu darījumu risināšanu.

Galvenie amata pienākumi:

  • Darbs ar Pašvaldības zemes nomniekiem (apzināt, uzskaitīt, aktualizēt informāciju par zemes nomniekiem);
  • Pašvaldības funkciju realizēšanai nepieciešamo zemes gabalu nomas no zemes īpašniekiem jautājumu koordinēšana;
  • Pašvaldībai piederošo nedzīvojamo telpu nomas vai lietošanas un telpu nomas no telpu īpašniekiem Pašvaldības nepieciešamo funkciju realizēšanai jautājumu koordinēšana;
  • Pienākums ierādīt mazdārziņus dabā, iemērīt un sagatavot iznomāto zemju plānus;
  • Iesniegumu par Pašvaldības pirmpirkuma tiesību izmantošanu vai neizmantošanu apstrāde, izziņu sagatavošana;
  • Veidot un aktualizēt informāciju Pašvaldības zemes, zemes nomas līgumu u.c. nekustamo īpašumu darījumu reģistros, tai skaitā datu apstrāde nekustamā īpašuma nomas un administrēšanas lietojumprogrammā NOMA;
  • Sadarbības veidošana ar Valsts zemes dienestu, novadu pašvaldībām un citām valsts vai pašvaldību institūcijām nekustamo īpašumu darījumu jautājumos;
  • Pašvaldības saistošo noteikumu, lēmumu, līgumu, administratīvo aktu, rīkojumu, sanāksmju protokolu u.c. saistošu dokumentu izstrāde un kontrole;
  • Klientu apmierinātības, ciešā sadarbībā un apmainoties ar informāciju, sniedzot augstas kvalitātes pakalpojumu zemes nomas jautājumos, nodrošināšana u.c.

Prasības pretendentiem / -ēm:

  • Augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
  • Darba pieredze zemes ierīcības jautājumu risināšanā, īpašumu iznomāšanas un atsavināšanas kārtības pārzināšana un pieredze ar nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas datiem tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Normatīvo aktu pārzināšana amata kompetencē esošo jautājumu jomā;
  • Zināšanas lietvedībā, dokumentu un normatīvo aktu izstrādē;
  • Ļoti labas latviešu valodas zināšanas, citas svešvalodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Personiskās īpašības:

  • Efektīvas plānošanas prasme, precizitāte un loģiskā domāšana;
  • Pašiniciatīva, atbildība;
  • Prasme strādāt komandā;
  • Labas saskarsmes prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • Darba iespējas uz rezultātu vērstā, progresīvā pašvaldībā;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
  • Veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • Stabilu atalgojumu (līdz 1200 EUR pirms nodokļu nomaksas).

CV un pieteikuma vēstuli sūti uz e-pasta adresi vakances@cesis.lv ar norādi “Nekustamo īpašumu darījumu speciālists” līdz 2021. gada 21.martam.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Informējam ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Cēsu novada pašvaldība, kontaktinformācija: Raunas iela 4, Cēsis, LV - 4101.

Datums: 2021. gada 10. marts