Aicina darbā uzņēmējdarbības attīstības projektu vadītāju / lauku attīstības speciālistu

Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Cēsu novada centrālās administrācijas Attīstības pārvaldes Uzņēmējdarbības attīstības nodaļas uzņēmējdarbības attīstības projektu vadītāju / lauku attīstības speciālistu (darbs uz noteiktu laiku).

Cēsu novada pašvaldība ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā, un apzināmies, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, tad pievienojies mūsu komandai!

Uzņēmējdarbības attīstības projektu vadītāja / lauku attīstības speciālista amata mērķis ir visaptveroša uzņēmējdarbības vides attīstības veicināšana Cēsu novadā.

Galvenie amata pienākumi:

  • veicināt uzņēmējdarbības attīstību Cēsu novadā, sadarbojoties ar vietējiem uzņēmējiem, uzņēmējdarbības vides attīstībā iesaistītām vietējām, reģionālām un nacionālām organizācijām;
  • organizēt pasākumus un aktivitātes, kas vērstas uz uzņēmējdarbības attīstību un nodrošina uzņēmēju pieredzes apmaiņu un zināšanu papildināšanu;
  • konsultāciju sniegšana uzņēmējiem, uzņēmējdarbības atbalsta konkursu organizēšana uzņēmējiem;
  • sagatavot investīciju piedāvājumus par Pašvaldības īpašumiem un piedalīties investīciju piedāvājumu sagatavošanā par Pašvaldības teritorijā esošajiem īpašumiem;
  • izstrādāt un aktualizēt investīciju projektu pārdošanas politiku (publicitāte, investoru piesaiste u.tml.);
  • iesaistīties starptautiskos sadarbības tīklos un starptautisku projektu izstrādē uzņēmējdarbības vides attīstībai un atbalstam;
  • dibināt un uzturēt regulārus kontaktus ar citām valsts un pašvaldību institūcijām, Cēsu novada, Latvijas un starptautiskajām organizācijām, institūcijām pašvaldības, reģiona un valsts līmenī;
  • piesaistīt ārējo finansējumu un vadīt uzņēmējdarbības attīstības projektus;
  • sekot un informēt par pieejamiem finanšu avotiem, fondiem, atbalsta programmām un pamatprincipiem finansējuma saņemšanai, analizēt jaunu investīciju projektu ieviešanas un attīstīšanas iespējas;
  • uzturēt un aktualizēt Cēsu novadā esošo uzņēmēju datu bāzi, regulāri sagatavot informāciju par uzņēmējdarbības jaunumiem un iespējām un informēt uzņēmējus;
  • piedalīties komisiju, komiteju, padomju un darba grupu darbā u.c. sanāksmēs, pārstāvot Pašvaldības intereses savas amata kompetences ietvaros u.c.

Prasības pretendentiem / -ēm:

  • vēlama augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadības vai ekonomikas jomā;
  • vēlama praktiska darba pieredze uzņēmējdarbībā un / vai ar uzņēmējdarbības vides attīstību saistītā jomā;
  • vēlama projektu vadīšanas un ieviešanas pieredze;
  • normatīvo aktu un pašvaldības saistošo noteikumu  pārzināšana darbības jomā;
  • ļoti labas latviešu un labas angļu un / vai krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī.

Personiskās īpašības:

  • precizitāte;
  • pašiniciatīva, atbildība;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas saskarsmes prasmes;
  • labas prasmes darbam ar datoru.

Mēs piedāvājam:

  • darba iespējas uz rezultātu vērstā, progresīvā pašvaldībā;
  • atalgojumu (1400 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
  • sociālās garantijas un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • attālināta, elastīga darba iespējas.

CV, pieteikuma vēstuli iesniegt klātienē Cēsu novada centrālajā administrācijā, Raunas  iela 4, Cēsis, Cēsu novads vai sūtot uz e-pasta adresi vakances@cesunovads.lv  ar norādi “Uzņēmējdarbības attīstības projektu vadītājs / lauku attīstības speciālists” līdz 2022. gada 9.maijam (ieskaitot).

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde “Cēsu novada centrālā administrācija”, Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101, tālrunis 64161800, elektroniskā pasta adrese:
dome@cesis.lv.
Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.
Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā
www.cesis.lv sadaļā "privātuma politika".

Datums: 2022. gada 27. aprīlis