Aicinām darbā datorsistēmu un datortīklu administratoru Cēsu Digitālajā centrā

CĒSU NOVADA PAŠVALDĪBA
aicina darbā
Cēsu novada Centrālās administrācijas pārvaldē
''Cēsu Digitālais centrs''
datorsistēmu un datortīklu administratoru
(darbs uz nenoteiktu laiku, 1 amata vienība,
darba vieta Priekuļos, Priekuļu pag.,
 Cēsu prospekts 5 )

Cēsu novada pašvaldība ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā. Apzināmies, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, pievienojies mūsu komandai!

Mēs meklējam kolēģi Cēsu Digitālajā centrā– datorsistēmu un datortīklu administratoru, kurš konsultēs un sniegs atbalstu lietotājiem IKT jautājumos, iekārtos datorizētas darba vietas, veiks datortehnikas instalāciju, diagnostiku, konfigurēšanu, drukas iekārtu apkalpošanu un citas mūsdienās tik svarīgas lietas, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu pašvaldības darba nepārtrauktību.

Galvenie amata pienākumi:

  • Attālinātu un klātienes konsultāciju un atbalsta sniegšana pašvaldības un tās iestāžu darbiniekiem datortehnikas, biroja tehnikas, programmatūru un informācijas sistēmu lietošanā;
  • Drukas iekārtu diagnostika un remonts;
  • Datortehnikas un biroja tehnikas uzstādīšana, konfigurēšana, pārvietošana un noņemšana;
  • Datorprogrammu instalēšana, konfigurēšana un atjaunināšana;
  • Programmatūru diagnosticēšana un nesankcionētas programmatūras lietošanas novēršana;
  • Piedalīšanās informācijas sistēmu drošības politikas ieviešanā un realizēšanā;.
  • Datortīklu  ierīkošana, dokumentēšana un uzturēšana;

Prasības pretendentiem / -ēm:

  • Augstākā izglītība vai profesionālā vidējā izglītība IKT jomā;
  • Pieredze IT administratora darbā;
  • Pieredze biroja tehnikas un tīkla iekārtu konfigurēšanā, pieredze darbā ar drukas iekārtu remontu tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Pieredze datortīklu ierīkošanā, tīkla struktūras un iekārtu izvietojuma dokumentēšanā;
  • Angļu valodas zināšanas tehnisko materiālu lasīšanā;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Personiskās īpašības:

  • Efektīvas plānošanas prasme, precizitāte un loģiskā domāšana;
  • Pašiniciatīva, atbildība;
  • Prasme strādāt individuāli un komandā;
  • Spēja strādāt augstumā un putekļainā vidē;
  • Labas saskarsmes prasmes, iecietība un spēja strādāt stresa situācijā.

Mēs piedāvājam:

  • Darba iespējas uz rezultātu vērstā, iespējams progresīvākajā pašvaldībā;
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • Profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;
  • Veselības apdrošināšanu pēc 3 mēnešiem, sociālās garantijas;
  • Papildatvaļinājuma dienas;
  • Ja jaunā speciālista faktiskā vai deklarētā dzīvesvieta ir ārpus Cēsu novada pašvaldības administratīvās teritorijas, speciālistam pastāv iespēja pretendēt uz apdzīvojamo platību;
  • Stabilu atalgojumu (1291 EUR pirms nodokļu nomaksas).

CV un pieteikuma vēstuli sūti uz e-pasta adresi vakances@cesunovads.lv ar norādi ''datorsistēmu un datortīklu administrators'' līdz 2024.gada 7.jūlijam (ieskaitot).

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde “Cēsu novada Centrālā administrācija”, Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101, tālrunis 64161800, elektroniskā pasta adrese:
dome@cesunovads.lv.
Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.
Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā
www.cesis.lv sadaļā "privātuma politika

Datums: 2024. gada 19. jūnijs