Cēsu novada pašvaldība aicina darbā palīgstrādnieku

Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Cēsu novada Centrālās administrācijas Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes Cēsu pilsētas un Vaives pagasta teritorijas un infrastruktūras pārvaldības nodaļā palīgstrādnieku
(darbs uz nenoteiktu laiku).

Palīgstrādnieka amata mērķis ir apkopt un uzturēt kārtību Cēsu pilsētā ierādītā teritorijā.

Galvenie amata pienākumi:

  • atkritumu savākšana, atkritumu urnu iztukšošana;
  • dažādu remontdarbu veikšana;
  • priekšmetu pārvietošana;
  • gājēju ietvju, celiņu un kāpņu uzturēšana un apsaimniekošana atbilstoši sezonai un laikapstākļiem;
  • caurteku un grāvju attīrīšana no apaugumiem;
  • horizontālo marķējumu krāsošana;
  • koku atvašu un krūmu apaugumu izzāģēšana, zāliena pļaušana;
  • u.c. saimnieciska rakstura darbi.

Prasības pretendentiem / -ēm:

  • vidējā vai pamata izglītība;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • praktiskā darba pieredze, jāprot lietot vienkāršus darba rīkus, mehānismus;
  • motorinstrumenta (krūmgrieža, motorzāģa) operatora kvalifikāciju apliecinoša licencēta izglītības iestādes apliecība.

Personiskās īpašības:

  • precizitāte;
  • pašiniciatīva, atbildība;
  • prasme strādāt komandā;
  • labas saskarsmes prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu (832 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam.

CV iesniegt klātienē Cēsu novada Centrālajā administrācijā, Raunas  iela 4, Cēsis, Cēsu novads vai sūtot uz e-pasta adresi vakances@cesunovads.lv ar norādi “palīgstrādnieks”.

*Telefons uzziņām par darba piedāvājumu T.28368615 (Didzis Ozoliņš).

Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde “Cēsu novada Centrālā administrācija”, Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101, tālrunis 64161800, elektroniskā pasta adrese: dome@cesunovads.lv.
Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.
Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā "privātuma politika".

Datums: 2023. gada 2. jūnijs