Sociālais dienests aicina darbā sociālo darbinieku darbam ar pieaugušām personām

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina pievienoties savam kolektīvam sociālais darbinieku darbam ar pieaugušām personām.

Galvenie darba pienākumi:

  • identificēt klienta sociālās problēmas un izvērtēt sociālo situāciju, lemt par nepieciešamo intervenci, vadīt sociālā gadījuma risināšanas gaitu;
  • sniegt klientam saprotamu skaidrojumu un ieteikumus par efektīvākajiem darbības virzieniem klienta sociālās situācijas uzlabošanai;
  • sniegt profesionālu un kvalitatīvu psihosociālo atbalstu klientam;
  • klienta interesēs apzināt un piesaistīt nepieciešamos resursus;
  • sociālā gadījuma ietvaros sadarboties ar citiem speciālistiem un institūcijām;
  • sadarbībā ar klientu izstrādāt sociālās rehabilitācijas/sadarbības plānus, atbilstoši identificētājām klienta sociālajām problēmām un vajadzībām;
  • informēt un konsultēt klientus par viņu tiesībām uz sociālo palīdzību un pakalpojumiem u.c.

Prasības pretendentiem:

  • Izglītība – otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālajā darbā vai karitatīvajā sociālajā darbā.
  • vēlēšanās palīdzēt mūsu klientiem;
  • prasme orientēties normatīvajos aktos un pielietot tos darbā;
  • labas prasmes darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • saskarsmes kultūra, prasme kontaktēties ar cilvēkiem;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, savas kompetences ietvaros.
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • spēja strādāt paaugstinātos stresa apstākļos;
  • precizitāte, spēja apgūt jaunu informāciju un orientēties lielā informācijas daudzumā.
  • pieredze sociālajā darbā un prasme strādāt ar pašvaldību sociālās palīdzības administrēšanas lietojumprogrammu (SOPA)  tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu un intensīvu darbu dinamiskā un profesionālā kolektīvā;
  • iespēju celt kvalifikāciju;
  • lielisku, atsaucīgu un zinošu kolēģu atbalstu;
  • mūsdienīgu un attīstošu darba vidi;
  • sociālās garantijas;

Darba laiks - pilna laika slodze.
Darba vieta - Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads.
Darba alga - atbilstoši 8. mēnešalgas grupai.

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam iesniegt personīgi, sūtīt uz e-pastu: soc.ag@cesis.lv vai pa pastu Cēsu novada pašvaldības aģentūrai „Sociālais dienests”, Bērzaines iela 16/18, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101 līdz 2020.gada 28.februārim.

Datums: 2020. gada 13. februāris