Uzņēmējdarbības un tūrisma aģentūra aicina darbā saimniecības vadītāju

Pašvaldības aģentūra “Cēsu novada uzņēmējdarbības un tūrisma aģentūra” aicina darbā saimniecības vadītāju (uz nenoteiktu laiku).

Galvenie pienākumi:

  • pārzināt un uzraudzīt Aģentūras valdījumā esošo ēku un būvju tehnisko stāvokli, organizēt to uzturēšanu un remonta darbu veikšanu;
  • rūpēties par kārtību Aģentūras valdījumā esošajās ēkās un teritorijā;
  • plānot saimnieciskos darbus, noteikt ar tiem saistītās izmaksas;
  • pārzināt un kontrolēt materiālo vērtību krājumus, apkopot informāciju par nepieciešamajām precēm un pakalpojumiem, organizēt un nodrošināt saimniecības preču un pakalpojumu iegādi;
  • pēc nepieciešamības sagatavot tehniskās specifikācijas saimnieciskajos jautājumos;
  • kontrolēt saimniecisko līgumu izpildi, ievērojot līgumā noteiktās kvalitātes un termiņu prasības;
  • veikt vienkāršus ēku un telpu labošanas un remonta darbus;
  • sistemātiski pārbaudīt inventāra tehnisko stāvokli un nepieciešamības gadījumā sastādīt norakstīšanas aktus, nodrošināt inventāra tehnisko apkopi un remontu;
  • sagatavot saimniecisko izdevumu priekšlikumus ikgadējam budžetam.

Pretendentiem izvirzītās prasības:

  • vidējā profesionālā vai profesionālā augstākā izglītība;
  • zināšanas un praktiska pieredze ar amata pienākumu izpildi saistītajās jomās ne mazāk kā 2 gadi;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • labas organizatora un komunikācijas spējas un prasme racionāli organizēt savu laiku un pieņemt lēmumus;
  • prasme analizēt situāciju un rīcības sekas, atrast piemērotāko risinājumu;
  • zināšanas un prasmes Darba aizsardzībā un Ugunsdrošībā;
  • gatavība un spēja veikt fizisku darbu.

Piedāvājam:

  • pilna laika darbu uz nenoteiktu laiku;
  • drošu un sakārtotu darba vidi, nepieciešamo aprīkojumu darba vietā;
  • stabilu atalgojumu (1000 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem, sociālās garantijas un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvos noteiktajam;
  • atsaucīgus, profesionālus un azartiskus kolēģus.

CV, pieteikuma vēstuli iesniegt personīgi (pašvaldības aģentūras “Cēsu novada uzņēmējdarbības un tūrisma aģentūra” administrācijā, Baznīcas laukums 1, Cēsis) vai elektroniski, sūtot uz e-pastu bizness@cesunovads.lv ar norādi “Pieteikums Saimniecības vadītāja amatam” līdz 2024.gada 26.februārim.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pārzinis personas datu apstrādei pašvaldības aģentūra “Cēsu novada uzņēmējdarbības un tūrisma aģentūra”, Baznīcas laukums 1, Cēsis, LV-4101, tālrunis 28307186, elektroniskā pasta adrese: bizness@cesunovads.lv. Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā “privātuma politika”.

Datums: 2024. gada 16. februāris