Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai jums nodrošinātu patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Šeit varat izvēlēties, kuras sīkdatnes ļaujat izmantot. Savu izvēli varat mainīt jebkurā laikā. Par šajā vietnē izmantotajām sīkdatnēm vairāk varat uzzināt, lasot mūsu sīkdatņu politiku.
Lasīt vairākCēsu novada dome 16.jūnijā pieņēma lēmumu par dalību Labklājības ministrijas īstenotā ESF līdzfinansētā projekta “Profesionālā sociālā darba attīstība pašvaldībās“ (projekta Nr. 9.2.1.1./15/I/001) ietvaros īstenotajā pilotprojektā “Metodikas “Sociālais darbs ar jauniešiem” izstrāde”. Pilotprojekta mērķi ir izstrādāt metodiku pašvaldību sociālo dienestu sociālajiem
darbiniekiem sociālajam darbam ar jauniešiem, kā arī izveidot atvērtu mācību vidi profesionāļiem sociālā darbā ar jauniešiem, kurā var apzināties esošo un attīstīt vēlamo sociālo darba praksi sociālajā dienestā darbā ar jauniešiem.
Projekta ietvaros tiks aprobēta izstrādātā metodika sociālajā darbā ar jauniešiem, kur īpaša nozīme tiks pievērsta „pieredžu izglītības” apzināšanai un piesavināšanas konceptam (aplim), kas dos iespēju labāk izprast, kā modelis izmantojams darbā ar jauniešiem.
Dalība pilotprojektā notiks saskaņā ar līgumu starp Labklājības ministriju un Cēsu novada Sociālo dienestu, kura ietvaros ministrija kompensēs pilotprojektā iesaistītā sociālā darbinieka faktiski nostrādāto darba laiku.
Pilotprojekta īstenošanas laiks: 01.06.2022. – 30.11.2022.
Lai sasniegtu metodikas izstrādes mērķus, aprobācijas procesa un mācību mērķus, tiks izmantots interaktīvs mācību process, kurā sociālajam darbiniekam būs jāmācās (jāpiedalās) vienlaicīgi vairākos procesos – integrējot dažādus mācīšanās līmeņus. Šis process prasīs gan aktīvu līdzdalību, gan augstas refleksijas prasmes, gan prakses aprobāciju, gan spēju pārnest un attīstīt praksi, kur mācību process ir izstrādāts sistēmiskās – interaktīvās kartes veidā.
Pilotprojekta ietvaros teorētiskais un labās prakses aspekts tiks apskatīs no prakses viedokļa. Tas nozīmē, ka mācību procesā piedzīvotais būs jāaprobē (eksperimentāli) praksē, veidojot analīzi, piemēram, papildinot metodisko materiālu un/vai radot jaunu metodiskā materiāla daļu, t.sk., veidojot atgriezenisko saiti un ieteikumus.
Mācību procesā tiks izmantotas interaktīvas mācību metodes, kas vienlaikus darbojas uz
kognitīviem, emocionālās pieredzes, sociāliem (attiecību) un pašanalīzes procesiem. Aprobācijas procesā lielu lomu ieņems laboratorijas - izpētes metodes.
Dalība pilotprojektā būs liels ieguvums pašvaldībai darbā ar jauniešiem.
Cēsu novada pašvaldība
Reģ. nr. 90000031048
Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101
dome@cesunovads.lv
64161800
65825598
E-adrese
Pirmdien 8.00-18.00
Otrdien 8.00-17.00
Trešdien 8.00-17.00
Ceturtdien 8.00-17.00
Piektdien 8.00-16.00
Ja esat saskārušies ar pašvaldības darbinieku koruptīvām darbībām,
celiet trauksmi vai ziņojiet KNAB pa informatīvo tālruni 80002070
Ja pamani kļūdu
un/vai neprecizitāti mājas lapā, lūdzu, informē mūs par to uz e-pastu vestule@cesunovads.lv