Tulkot

Izmantojiet Google, lai tulkotu vietni. Mēs neuzņemamies atbildību par tulkojuma precizitāti.

Pasaules čempione Veronika Monika Stūriška uzvar Eiropas U-23 čempionātā BMX riteņbraukšanā

Jaunpiebalgas BMX riteņbraucēja Veronika Monika Stūriška sestdien Itālijā izcīnīja zelta medaļu Eiropas U-23 čempionātā BMX riteņbraukšanā.

Finālā 18 gadus vecā Stūriška tikai par 0,035 sekundēm pārspēja Lielbritānijas sportisti Emīliju Hatu, bet trešā finišēja Čehijas sportiste.

Pirmo gadu Stūriška vienā gadā uzvar gan pasaules, gan arī Eiropas čempionātos. Zīmīgi, ka arī Eiropas čempionātā cīņa par zelta godalgu bija tieši starp šī gada Pasaules čempionāta zelta un sudraba medaļniecēm.

Apsveicam sportisti, sportistes vecākus, trenerus un atbalstītājus ar izcīnīto uzvaru, un vēlam izcilus sasniegumus arī turpmāk!

Datums: 2024. gada 3. jūnijs