Aicinām darbā Sporta un veselības veicināšanas pārvaldes vadītāju

Cēsu novada pašvaldība
aicina darbā
Cēsu novada Centrālās administrācijas
Sporta un veselības veicināšanas pārvaldes vadītāju
(amata vieta uz nenoteiktu laiku)

Cēsu novada pašvaldība ir drosmīga pašvaldība ar mērķi kļūt par izcilāko dzīves vietu Latvijā, un apzināmies, ka tā sasniegšanai vajadzīgs augsts servisa un speciālistu profesionalitātes līmenis. Ja spēj un vēlies saskatīt un realizēt iespējas, lai palīdzētu mums augt, tad pievienojies mūsu komandai!

Sporta un veselības veicināšanas pārvaldes vadītāja amata mērķis ir nodrošināt vienotu sporta un veselības veicināšanas pārvaldību Cēsu novada pašvaldībā, kā arī pārzināt, koordinēt un veicināt valsts un pašvaldības sporta, veselības veicināšanas politiku atbilstoši Cēsu novada sporta attīstības stratēģijai 2024-2030 gadam.

Galvenie amata pienākumi:

- Vadīt un organizēt Sporta un veselības veicināšanas pārvaldes administratīvo darbu, nodrošināt tās darbības nepārtrauktību;

- Attīstīt, plānot, piesaistīt un koordinēt sporta un veselīga dzīvesveida aktivitātes un pasākumus Cēsu novadā;

- Īstenot un aktualizēt Cēsu novada sporta attīstības stratēģiju;

- Stiprināt iedzīvotāju veselību un Cēsu novada atpazīstamību vietējā, reģionālajā, valsts un starptautiskā mērogā, t.sk., veicinot sporta tūrisma produktu attīstību;

- Sagatavot, pārskatīt un īstenot ikgadēju sporta un veselības veicināšanas aktivitāšu un pasākumu plānu;

- Iniciēt projektu un programmu izstrādi un ieviešanu, kas saistīti ar veselības veicināšanas un sporta attīstību;

- Koordinēt citu organizāciju rīkotus sporta un veselību veicinošus pasākumus un sekot, lai to norise notiktu atbilstoši Publisku izklaides un svētku pasākumu drošības likumam, Cēsu novada pašvaldības normatīvajiem aktiem un atzinumiem;

- Koordinēt sporta un veselības veicināšanas pasākumu sadarbības līgumus, nodrošinot to izpildi;

- Komunicēt par sporta un veselības veicināšanas pasākumiem, sportistu sasniegumiem un citām ar sportu saistītām aktualitātēm, izmantojot dažādus sabiedriskos medijus;

- Sagatavot priekšlikumus pašvaldības finanšu piešķiršanas jautājumos sporta un veselības veicināšanas jomā;

- Plānot un sastādīt sporta un veselības veicināšanas pasākumu budžeta tāmes, kontrolēt to izpildi;

- Sagatavot priekšlikumus sporta un veselības veicināšanas infrastruktūras uzlabošanā, racionālā izmantošanā;

- Sporta un veselības veicināšanas jautājumos sagatavot atbilstošus dokumentu projektus, organizēt Cēsu novada domes un Izglītības, kultūras un sporta komitejas lēmumu izpildi.

- Sadarboties ar citām pašvaldības iestādēm un struktūvienībām, SIA “Cēsu Olimpiskais centrs”, lai nodrošinātu sporta un veselīga dzīvesveida aktivitātes un pasākumus Cēsu novadā;

- Nodrošināt Cēsu novada sadarbību ar sporta nevalstiskajām organizācijām novadā, sporta federācijām, Latvijas olimpisko komiteju u.c. Latvijas sporta attīstībā iesaistītajām organizācijām un valsts iestādēm.

Prasības pretendentiem / -ēm:

- Augstākā izglītība (vēlams sporta vai vadības jomā);

- Vismaz trīs gadu darba pieredze organizācijas vadībā un/vai pasākumu organizēšanā un/vai projektu sagatavošanā un realizēšanā;

- Pieredze sporta un veselības veicināšanas jomas plānošanā, organizēšanā un vadīšanā, tai skaitā, ar jomu saistīto finanšu plānošanā un kontrolē, tiks uzskatīta kā priekšrocība;

- Zināšanas par dokumentu sagatavošanu, noformēšanu un uzglabāšanu;

- Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī un citas ES oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā.

Personiskās īpašības un kompetences:

- Rūpes par kārtību, precizitāti un kvalitāti;

- Orientācija uz attīstību (vēlme mācīties, apgūt jaunus rīkus, metodes);

- Orientācija uz rezultātu sasniegšanu (pašiniciatīva, atbildība);

- Prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, analītiskās spējas;

- Stratēģiskās plānošanas prasmes;

- Maza vai vidēja līmeņa kolektīva vadīšanas prasmes;

- Organizatoriskās un saskarsmes spējas, argumentācijas un publiskās uzstāšanās prasmes;

- Prasme vadīt sarunas, organizēt dažādu institūciju sadarbību;

- Ētiskums.

Mēs piedāvājam:

- Darba iespējas uz rezultātu vērstā, progresīvā pašvaldībā;

- Atalgojumu (1800 EUR pirms nodokļu nomaksas);

- Profesionālās izaugsmes iespējas, attīstot un pilnveidojot prasmes;

- Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem, sociālās garantijas;

- Papildatvaļinājuma dienas;

- Elastīga darba laika organizēšanu ar iespēju strādāt attālināti;

- Ja jaunā speciālista dzīvesvieta ir ārpus Cēsu novada pašvaldības administratīvās teritorijas, speciālistam pastāv iespēja pretendēt uz apdzīvojamo platību.

CV, motivēts pieteikums, redzējums par Sporta un veselības veicināšanas pārvaldes darbu un attīstības perspektīvām (uz 1-2lpp), iesniedzams personīgi vai sūtot pa pastu (Cēsu novada pašvaldības Cēsu novada Centrālajā administrācijā Cēsu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), Raunas iela 4, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101) vai elektroniski sūtot uz e-pastu vakances@cesunovads.lv. līdz 2024. gada 7. jūlijam (ieskaitot).

Konkursa nolikums ŠEIT.

Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde “Cēsu novada Centrālā administrācija”, Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101, tālrunis 64161800, elektroniskā pasta adrese: dome@cesunovads.lv.

Personas datu apstrādes nolūks – darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā "privātuma politika".

Datums: 2024. gada 19. jūnijs